Gitmek Var Donmek Yok | Define işaretleri ve anlamları

Gitmek Var Donmek Yok

burgaz

Kullanıcı
savasa gitmiyoruz ustalar.bulduk kucuk hilal cubuklar bir yerde bosluk gosterdi.ustunde toprak vardi,altinda micir cikti.aytladik miciri,altinda kaya cikti kirirsak kayayi dusuceyz bosluguga.bir iki tokmak vurunca kaya donerse bosluga dusecegiz.yarin saat 05.00te bu yere gideceyiz ben kahraman olarak tokmakla vuracagim.benden haber almassaniz bilin ki ben kuyuya dusmusum.

MAVRAN

Vip Üye
savasa gitmiyoruz ustalar.bulduk kucuk hilal cubuklar bir yerde bosluk gosterdi.ustunde toprak vardi,altinda micir cikti.aytladik miciri,altinda kaya cikti kirirsak kayayi dusuceyz bosluguga.bir iki tokmak vurunca kaya donerse bosluga dusecegiz.yarin saat 05.00te bu yere gideceyiz ben kahraman olarak tokmakla vuracagim.benden haber almassaniz bilin ki ben kuyuya dusmusum.

Önce güvenlik, sizlerin sağlığı her şeyden önemli unutmayın sizi evinizde bekleyenler var. Diğer bir konuda kaçak kazıdan uzak durmanız, lütfen çalışmalarınızı yasal yollarla yapın, böyle yapacağınız çalışmalar daha güvenli oluyor. Allah gönlünüze göre versin.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
aşağıya düşmezsin merak etme.öyle düşecek bir yerde değilsin. bana çizdiğim aranın genişliğini yazarmısın,

100- 120 cm arasımıdır.

wolf_52

Kullanıcı
kendinizi emliyete alın,basit bir emliyet kemeriyle,yakın bir ağca bağlayın,askıda kalırsınz en fazla,önce can güvenliği...

Üst Alt