görsel: 120 milyon yıllık taş harita | Define işaretleri ve anlamları

görsel: 120 milyon yıllık taş harita

karanar

Kullanıcı
internette gezinirken rastladım. sizlerle paylaşmak istedim. ha bir de ersan ustanın haritalarına istinaden :)

Bu 120 milyon yıllık taş parçasının yüzeyi,Ural Bölgesini gösteren bir haritayla kaplıdır. Görünüşe göre bu kadar eski bir haritanın olması imkansızdır.
Bashkir State Üniversitesindeki bilim adamları, çok eski zamanlarda, gelişmiş uygarlıkların olduğuna dair kanıtlardan biri olarak yorumluyorlar eseri. Bu gerçekten de insan eliyle yapılmış bir rölyeftir.
Günümüz askeri haritaları ile neredeyse aynı karakteristik özellikleri sergilemektedir. Harita sivil çalışmaları göstermekte yani uzunluğu 12.000 Km 'yi bulan kanallar, nehirlere çekilen çitler, güçlü barajlar...
Kanallardan çok da uzakta olmayan yerde elmas biçimindeki yerler gösterilmiştir. Ayrıca harita bazı yazıları da içermektedir. Hatta sayılar bile vardır. Bilim adamları önce bunun eski çince olduğunu düşündüler. Daha sonra bu düşünce bilinmeyen bir kaynağa ait hiyeroglif - syllabic türü yazıya dönmüştür. Bilim adamları bu yazıları şimdiye kadar çözemediler.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
120 milyon yıl önce insan varmıymışki? Dinazorlar çağından bahsediyoruz. Bana biraz zorlama gibi geldi.
Eline sağlık.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
sallamasyon ya tamamen darwincilerin ayak oyunları 120 milyon yıl önce yeryüzü bu şekilde değildi bikere bunu tüm bilimsel otoriteler kabulleniyor bu dünyada çok el altı fırıldaklar dönüyor

karanar

Kullanıcı
ustalarım haklı olabilir askında, materyalist felsefe, insanlık tarihinin 10 -12 bin yıllık geçmişini görmezden gelip daha uzun dönemlere yaymaktadır. ya da taş 120 milyon yıllıktır ama çizimler daha yeni olabilir.

Üst Alt