Görsel!!!!!

ersan

Admin
Cevap: Görsel!!!!!

ikzcili ustam ben baya seneden beri cubuk kulaniyorum cok buyuk insanlarada cubuk cekiverdim var ben ikili ,,L,,gumus cubuk kulaniyorum .cok eski arkadfaslar bilem akil tanismaya geliyor cubuklardan icin .ustam arkasalar bir isaret bulsun geliyorlar cubuk cektirmerye bakalimnerelerde biseyler vare mi ta coku da fakir mezarlar cikiyor.(ikizceli ustam bildin yerler varsa sanada bakiverim)hic usenmem.kal salicaklan.

9(

ersan

Admin

merhaba doktor1 usta bu yerleri bir yokla burada bir balik isaretin var guzu de beyaz

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ikizceli ustam asi usta ve ihtiyar45 usta sayesinde gözlerim açildı o ikili çubuklar gerçekten önemli bi çok yer tesbitim var ama malesef el süremiyorum
gözüm açıldı ama cebim hala kapalı:(:(:(
RABBİM öncelikle sağlık sıhhat versin . bir gün cepte dolar inşaallah.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

sevgili ersan,L tipinin özellikleri,
partner olmadığı için,etkilenme olmaz.
bir yapıtın çapını ve varsa bağlısını ,
derinliğini kolayca tesbit edilebilir.bilmiyorum derinlik alıyormusun.
nazik jestinede çok teşekkür ederim.bende iyi bir kullanıcı olduğumu düşünüyorum.yolunda düşerse ağırlamak isterim.
nezarlara gelince ,oda türlerini tercih edersen amağin zay olmaz.birde normal görünümlü olupta çok şey saklıyanlar vardır.taşlarında çok belirsia bulgular olabilir,dikkat ister.ayrıca mezarın dışında bir bölme varmı diye kontrol gerekir. genellikle bağlı olsada bazen 2-3 m. gibi, ağırlıkta doğu ve batı yönlerinde olur.
arkadaşımız kusurada bakmasın,özel yazışıyorlar diye,onunda bu sistemden alacağı çok şeyler var.
sende sağlıcakla kal ALLAH a emanet ol.

doktor1

Kullanıcı

ne demek usta size serbest keşke imkan olsada bi kahve içip muhabbet etsek