Güven | Define işaretleri ve anlamları

Güven

AKESİNTİ

Kullanıcı
Merhabalar bazı sitelerde hazır yapılmış ve amerika dan ithal edildiği söylenen hazır 7m 13m 18m vs gibi çubuklar satılıyor bunlara güvene bilirmiyiz ? Bu çubular işe yararmı üstadlar saygılarımla

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Güven

Merhabalar bazı sitelerde hazır yapılmış ve amerika dan ithal edildiği söylenen hazır 7m 13m 18m vs gibi çubuklar satılıyor bunlara güvene bilirmiyiz ? Bu çubular işe yararmı üstadlar saygılarımla

kesinlikle inanmamanı tavsiye ederim. yoğurdum kara diye satanı duydunmu hiç?

ben denemek istiyorum diyorsan o ayrı. tavsiye ye göre alırım diyorsan. ben inanma derim.

ASİAVCI

Kullanıcı

güvenme tiçarı kaygıyla yapılmış maliyeti 50 ytl yi geçmeyecek cubuklar faiş fiyatlarla satılıyor sen paylaşım sitelerindekileri incele yap bitane onarca örneği var...selametle

AKESİNTİ

Kullanıcı

çok sağolun allah razı olsun bilğinendirdiğiniz için

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

çok sağolun allah razı olsun bilğinendirdiğiniz için

öncelikle ne amaçla çubuk yapacaksın ? buna göre ilerleyelim. boşluk bulmak mı yoksa metal bulmak mı? buna göre forumumuzda da tarifi verilmiş çubuklar var. eli tornavida pense tutmuş herkesin yapabileceği kadar kolay, bir o kadarda ucuza mal eder,, hemde kendi çubuğunu kendin yapmanın zevkine varırsın. forumdaki çubuk konularını incele derim

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Çubuk kullanmak ta çok büyük ustalık ve tecrübe ister,bunu da göz ardı etme...En güzeli de kendi yapacağın çubuk olacaktır ...BENCE...