güzel bi haç

ersan

Admin
Cevap: güzel bi haç

KARE(KUKIR) ustam cok guzel beli oluyor odanin ustu
az bir cukmus gibi ustu burda icerde gizli bulme vardir ,,pencere ,,cubuklarlan duvarlari yukardan yoklamakta fayda var.

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

KARE(KUKIR) ustam cok guzel beli oluyor odanin ustu
az bir cukmus gibi ustu burda icerde gizli bulme vardir ,,pencere ,,cubuklarlan duvarlari yukardan yoklamakta fayda var.

ersan usta ilk girişin hemen sağında bir yer ayrıca odanın solunda köşede bir yer yakaladım. aynen dediğin gibi.

bursalı_16

Kullanıcı

arkadaşlar merhaba sıteye yenı uye oldum bu konularlada cok bılgım yok fakat elımde bırkac yer var mesela bı kare oyma var kare oymanın ıcındede kare oyma var bunu nasıl cozebılırız

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

arkadaşlar merhaba sıteye yenı uye oldum bu konularlada cok bılgım yok fakat elımde bırkac yer var mesela bı kare oyma var kare oymanın ıcındede kare oyma var bunu nasıl cozebılırız

Mekanımıza hoş geldin bursalı_16
İyi forumlar dilerim
Konunu bu verdiğim linkte açabilirsin
http://www.definemekani.com/fotografli-define-isaretleri-f23.html?f=23
Ayrıca aynı linkte
Fotoğraf yükleme v.b.
Konuları da öğrene bilirsin
Rabbim emeklerini boşa vermesin

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

kare kardeş bu oda haç,ın arka kısmına mı?düşüyor.
fakir baba oda haçın fotoya göre baktığında sağında kalıyorhaçın bi kolunun ucunda oyma var o istikametde kalıyor usta haçın yüzü doğuya bakır oyma olan kol kuzeye bakıyor odanın kapısı güneye bakıyor usta.

İRON

Kullanıcı

eyv kare kardeş tşlr.evet haçın sağındaki oymanın ust bölümündeki kare oyma yı yeni gördüm.doğruymuş.yanlız anlamadığım konu şu genelde ermeni insanlar oda kapılarını kuzeyde yaparlar bu nasıl olurda güneyde kalıyor kapısı anlamış değilim.aga çok tşlr bilgilendirdiğiin için selmaetle kal inş..