Güzel Bir Şelale | Define işaretleri ve anlamları

Güzel Bir Şelale

DeLiCebey

Vip Üye
Şelalemiz nasıl Arkadaşlar

wolf_52

Kullanıcı
şelalenin suyu yukardan kesilirmi ustam yatağı değişirmi bence değişir, suyun düşdüğü nokda gözükmüyor lakin ordan bakmya başlamak gerek helle birde düşdüğü nokdada sıralı oyma çanak varsa tadına doyum olmaz.....

DeLiCebey

Vip Üye
senin kadar güzel ve gizemli.
(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)...beğeni azmı oldu sevgili delicebey kardeşim.:D
Tşkler abi yeterince begeni oldu [emoji1] yer cok güzel ve mükemmel burası cubuklar ile bulunan bi yer.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

MAVRAN

Vip Üye
DeLiCebey Kardeşim suyun yıllarca bu taşlara vurması bazı şekillerin oluşmasını sağlar ama yinede insan eli değmiş yerler kendini belli eder. Koyu kırmızı olan daire bir Ayı yı andırıyor ve baktığı yer, Karşıda Mavi daire olan bir Köpek mi Kurt mu ve onunda baktığı yer ikisi kesişiyor. Pembe üçgen de kesişimin diğer bir ayağı. Ve hemen solda suya yakın olan daire de aynı yeri biraz uzaktan izler. Zayıf bir ihtimalde olsa Beyaz ok ayrı bir giriş olabilir. Ve son olarak sarı daireler kontrol etmişsin sanırım. Güzel bir şelalen var Yazın gölün suyu çekilmiyorsa yüzülecek bir yer bir pazar yüzmeye gitmelisin. Her şey gönlünce olsun.

Üst Alt