haç ın sayısal değeri nedir | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

haç ın sayısal değeri nedir

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Neden 21 kutsal sayılmış...incille ilişkilendirilen yazılar...bu anlamda yazılan bilgilere girme
işine yaramadığı gibi neticede ifade ettiğin gibi kafa karışıklığına neden olur.

..örneğin; kappa 11 , zeta 7 , gamma 3 toplamı 21 yapar bu durum antik yunana kadar dayanıyor ,
araştırma alanın çok genişler, paganların hristiyanlığa girmesinde önünü açan pavlus öğretileri
tek tanrılı dinden çok tanrılı dine geçmeleri ve şam yolunda isa aleyh bana göründü bana yetki verdi
gibi saçma ve aslı olmayan fikirleriyle kendini 13 havari sayması, yazmış olduğu mektuplar bir araya
getirilerek yeni bir incilin oluşturulması,sünnet olmasanızda olur domuz etide yiyebilirsiniz diyen
pavlus ve izinde giden azizlerin sayılara yüklenen veya yükledikleri kutsallıklar anlam itibari ile hep
değişmiştir o yüzden işin bu kısmını araştırmaya girmek faydasızdır.incil kuzeye doğru okunmuştur
" saat 12 yönü kiliseler bugün doğuya bakar saat
3 yönü iki rakamı topla 15 yapar ,21 adım (adım 72 cm) 72*21=1512 yapar 15 / 12 anlayabildinmi bir şey?:)

şimdi bu sayıların bir anlamı ifade ettik , mesele zaman içinde birden fazla anlam katmaları.
İşte mensup kişide bu anlamlardan birini alıp kombinasyon yaparak kendine şifre oluşturuyor ve bunu bir
öğretiye dayandırıyor sebebide dayandığı kutsallığın malzemesi koruma iç güdüsüdür.Kıssadan ifade etmeye
çalıştım.Tüm bunları akılda tutmak akla ziyandır tutamazsında zaten işaret üzerinde çok pratik yapmak lazım