Haç isaret mi? Dogal mı? | Define işaretleri ve anlamları

Haç isaret mi? Dogal mı?

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Fikriniz nedir sayin ustalarim

Ekli dosyalar

• hhhhhh.png
    hhhhhh.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 14

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm.
Bu işaretin çevresini soracağız ama fotoğrafı siz çekmemiş siniz arkadaşınız size bu fotoğrafı göndermiş ismi çıkmış @Necat. Ustam ilgilenir misiniz teşekkür ediyorum

dardanos

Vip Üye
Yönler bu çizdiğim şekilde ise batı ve güneybatı yönleri önem taşır. Ben yığma tarzı mezar umuyorum yönler söylediğim yönlerdir. O kısımları görmek gerek1000006887.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Selamün aleyküm.
Bu işaretin çevresini soracağız ama fotoğrafı siz çekmemiş siniz arkadaşınız size bu fotoğrafı göndermiş ismi çıkmış @Necat. Ustam ilgilenir misiniz teşekkür ediyorum

Selamün aleyküm.
Evet ustam bi arkdas gonderdi.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Evet ustam bi arkdas gonderdi.
İşte bu yüzden şimdi siz bölgeye hakim olamiyacaksiniz öyle olunca da nerde ne var sorulara cevap verme şansınız olmayacak @dardanos ustamin en basit yönleri bile onaylama şansınız olmayacak işaretli bölge bir dedektif gibi ayrıntı araştırma gerektirir şuanda siz arada tercüman görevi üstlenmiş bulunuyorsunuz ne kadar başarılı olursunuz onuda bilemiyorum arkadaşınız mekana üye olması o kadar zor olmasa gerek teşekkür ediyorum

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Yönler bu çizdiğim şekilde ise batı ve güneybatı yönleri önem taşır. Ben yığma tarzı mezar umuyorum yönler söylediğim yönlerdir. O kısımları görmek

İşte bu yüzden şimdi siz bölgeye hakim olamiyacaksiniz öyle olunca da nerde ne var sorulara cevap verme şansınız olmayacak @dardanos ustamin en basit yönleri bile onaylama şansınız olmayacak işaretli bölge bir dedektif gibi ayrıntı araştırma gerektirir şuanda siz arada tercüman görevi üstlenmiş bulunuyorsunuz ne kadar başarılı olursunuz onuda bilemiyorum arkadaşınız mekana üye olması o kadar zor olmasa gerek teşekkür ediyorum
En kisa zamanda yere gidecegim cevrenin gorsellerini paylaşacagim

Üst Alt