haça benzeyen bir işaret

Türk-Türk

Kullanıcı
Cevap: haça benzeyen bir işaret

İRON

Kullanıcı

mrb kardeşim kare oymaya kadar olan bütün resimler bulanık çıkmış.muhtemelen resim çekerken sallamışsınız makinayı yada eliniz az bişey titremiştir.kareye gelelim.kare oymanız çok güzel bir işaret tamda zenginleri simgeleyen bir işaret olup civardaki bir kaç işaretide bulmanızı istiyorum.mumkun mertebe yeni sağlam temiz çekeceğiniz resimlerle yeni bir konu başlığı altında siteye yuklerseniz çok daha kolay bir şekilde arkadaşlar sana yön verecektir.ayrıca... resim çekerken belli başlı resim çekmeye özen gösterin atıyorum.... kare oymayı çekerken biraz uzaktan görünecek şekilde çekin yuvarlak oyma içinde aynı şey.eger şayet göz yanıltması değil ise bir kayada ufak bir yılan gördüm.tabi resim yanıltması değil ise.gerçi siz orayı gördüğünüz için siz daha iyi biliyorsunuzdur...kardeşim benim kanaatime göre malın gitmemmişşş.sana zahmet bu kare oyma ile açılmış olan yer arasındaki mesafeyi ölçme yada tahmin etme gibi bir imaknın varmıdr..dikkat edersen yuvarlak oymada iki adet murç izini görmekteyiz buda bize civarda iki adet mezarın varolduğunu kanıtlıyor...eğer civarda belli başlı yerlerde çalışma olmamış ise yerin san şimdiden hayırlı olsun diyebilirzi .sağlam resimlerle ve güzel işaretlerle konunuzu biraz dahda zenginleştirebilir usta kardeşlerimizde sana yukleyyeceğin kaliteli resim gibi kaliteli bir yorum vede bilgi sunacakalrından eminim.ama dediğim gibi resimlerini tazele ama sağalam resim çek oynatma makinayı çekerken..şimdilik bu kadar selametle kalınız saygılar sevgiler...

Son düzenleme:

Türk-Türk

Kullanıcı

''fakir-baba '' ustam yorumların için saol---resimler gerçekten iğrenç çıkmış bu konuda da uyardığın için çok saol ---inş. en kısa zamanda düzgün resimler yükleyeceğim.selametle ve saygılarımla

ASİAVCI

Kullanıcı

kare oyma havaya baktığına göre mezarında yakınlarda işaretten cok cevresinin fotoları hahada önemlidir

2013050915.jpg

201305omo.jpg

bu resimdeyse cizdiğim bölge mezarlık alandır görebildiklerim yıldızlı yerlerdir

Türk-Türk

Kullanıcı

ustam kaliteli resimleri inş. pazar günü eklerim...

TRUVA

Admin

Tepedeki odayı soymuşlarsa diğer tepede kare oyma var diyorsun.Aynısından orda da olmalı.diğer tepeyi işareti çek görelim.Ordada oda mezar olması gerekir.tabiki soygun yememişse.Kare oymanın üzerine çıkmış çekmişsin.bulunduğu tepede oda var.oymanın üstünden 4 bir yanı çekseydin çevre nasıl görünüyor.

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı

ben açılan yeri göremedim sen açılmış demişsin????net fotosu varmı açılmış yerin??

Türk-Türk

Kullanıcı

ustalarım kusura bakmayın makinede anlamadığım bir arıza nedeni ile resimler net olmadı inş. pazar günü daha net fotolar yükleyeceğim