hamam çeşmede yaşananlar

rafet5757

Kullanıcı
s.a. arkadaşlar geçen bi arkadasımla görüştüm hamamçeşme diye bir yere gitmişler ilk üç gidişlerinde gelen farklı farklı arazidenmi tılsımmı bilinmiyor tırsmışlar son ekip sağlam çocuklar alıp gitmiş arkadaş arabayı ormana zula yapıp kurmuşlar çadırı etrafı araştırırken biri çukur gibi bi yerde takılıp düşmüş bakmış demir bir kazık çekmişler çıkaramamışlar başlamışlar kazmaya demirin dibinde örüntü çıkmış sökmüşler taşları L şeklinde bi demir açmışlar etrafını sağ tarafa dogru 5 adet merdiven karsıda örüntü duvar solda yuvarlak bi taş çıkmış sanırım değirmen taşı not: bunu anlatan arkadasın bu işlerlerden pek anlamaz gidelim demişler gitmiş: bu taşı kırmışlar boş demiride kesmişler içinden bişi çokar diye oda boş yalnız bunlar duvardan 4 - 5 tane taş sökmüşler etraflarında bir çakal belirmiş ne yaptılarsa çakal gitmemiş hatta arkadaş yedek kazma sapını çakalın agzına soktum çekti aldı elimden diyor ve bırakıp geldik diyor tabi daha önce 3 tane buraya gelenlerin arabaları arıza çıkarmış hatta biri bursadan site sahibi cihaz tutmuş var devam edin demiş adam gitmiş yarım saat sonra çıkın ordan diye telf etmiş arabası arıza vermiş işte böle bi yer.
yer: arnavutköy yassıören civarları:
arkadas yeride göstereyim dedi henüz gitmedik .
tılsımdan anlayanlara sorayım tılsımla mücadele edip kurek kazmayla vurmaya çalışıp hiçbirşey olmadan çıkılabilinirmi.

Safkan

Kullanıcı
Cevap: hamam çeşmede yaşananlar

Rafet abi sana bir adet Yagmurcu lazım bir telefon kadar yakın olanından.

Allaha emanet ol Abi.

rafet5757

Kullanıcı

Rafet abi sana bir adet Yagmurcu lazım bir telefon kadar yakın olanından.

Allaha emanet ol Abi.

safkanım yamurcunun neefesi kuvvetlimi:D yer yakın bi ziyaret yapılır tarifle bulunurmu sen iyi iz sürersin:D
ben uydudan keşfettim yeri eski bir köy adı kayıtta geçiyor üstünde tabya varmış fenerli , memet iyi bilir yeri

Safkan

Kullanıcı

Abi bilgileri atman yeterlidir kendim koymusum gibi bulurum size onda sıkıntın olmaz planlarında ben var isem seve seve yardımcı olurum.

Yagmurcunun nefesine gelince bana nefesim kuvvetlidir demisti :))

Fenerli ile memet abidende bilgi ve belge kısmını tamamlarsın al sana cozum.

Selametle abim ve evet orada tılsım var.

rafet5757

Kullanıcı

Abi bilgileri atman yeterlidir kendim koymusum gibi bulurum size onda sıkıntın olmaz planlarında ben var isem seve seve yardımcı olurum.

Yagmurcunun nefesine gelince bana nefesim kuvvetlidir demisti :))

Fenerli ile memet abidende bilgi ve belge kısmını tamamlarsın al sana cozum.

Selametle abim ve evet orada tılsım var.

safkanım biz deveyi hamuduyla götürenlerden deiliz elhamdülillah ne çıkarsa bahtımıza gardaşpayı yeri hazırlamışlar zaten tılsımdan dolayı bıkmış adamlar tabi bizim arkadaşlar başkalarıda varmış gisen onları bilmiyorum..

Safkan

Kullanıcı

Abi bi ara bulusursak bizim olayıda anlatırım sana Fenerli ustam iyi biliyor olayı cok fena cok tıpkısı. silah?silah?