harika bir oyma kanal

doktor1

Kullanıcı
KPjFM7T.jpg

ChprWhe.jpg

M5BNXbh.jpg

OHGDuEC.jpg

hukIje0.jpg

ön tarafı kazılmış ama bir bulgu yok, ön tarafını neden kazmışlar onuda anlamadım soldaki kayalıklar biraz şüpheli göründü orayı fotoladım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: harika bir oyma kanal

maaşallah doktor kardeş hızlı çalışıyorsun. bulgu yok demen,espiri amaçlı sanırım.
2 . resmi güneşe karşı almışsın ,ustalar mahzen bulgularını görmesin diye .ama gizleyememişsin. son resimdede hilal kesmeyi ve üstündeki bulguları gözümüze sokar gibi çekmişsin.
bende senin gibi yüzeyde ne aradıklarını anlamadım,belki bir şeyler ekeceklermiştir.
olamazmı.
sağlıcakla..

doktor1

Kullanıcı

ustam şüpheli en az 5 yer daha var, onları daha açmadım kafa karışmasın diye ve emin ol nispet amaçlı değil senin gördüğün şeylerin bir çoğunu ben görmemişimdir yardım lütfen

doktor1

Kullanıcı

yukarıdaki mesajımdaki bir yanlışı düzelteyim, 5 tane şüpheli yer var onları açmadım dedim, konu açmadım daha demek istemiştim bilginize arkadaşlar

nousanemon

Kullanıcı

İlk defa kayada bir simge gördüm ve işaretlediğim yerlerin karşısı sagı solundan karelerde olsa emin olurdum.
Bir şeye benzettiğimiz kaya kütlesini o noktada çektiğimizde herkes hemen hemen aynı şeyi görüyor ama resim çekerken sadece sağ tarafı değil 4 yönden bakış açısınıdan alalım diyorum çünkü kayaların zamanla yıpranmalarından oluşan nedenlerden hayali çok hayvan simgeler görebiliriz.
Sadece kendi fikirlerimi beyan ediyorum amacım kötülemek değil sadece aldığımız resimleri ne kadar dikkatli çekimlerde bulunursak sonuçta o kadar kesinlik kazanır.

ersan

Admin

slm doktor usta bu yerde bir tuzakli girisin var dikatli ol bak bakalim cubuklar bosluk veriyor mu usten birde o ,,v,, horasan olabilir.

bu yerde anik bir metfanin mezari olabil .(alkış);)

Son düzenleme:

mersinli

Yasaklı
Yasaklı

1.fotoda kanalın önü
4.fotodagörülen çalılıgın oldugu yer
5.fotoda tarih yazıyor 2013 tam onun oldugu yer