Hava durumu | Define işaretleri ve anlamları

Hava durumu

Kader25

Admin
Konya merkez, yaklaşık 1 aydır -10 derecede. 10 senedir buradayım böyle soğuk görmedim. Dün gece bir anda -19 olmuş. Aracın bagaj altında sarkıt oluşmuş, çok şaşırdım. Allah cc odunu kömürü olmayanın yardımcısı olsun. Kimin ahvali nasıl bilmiyoruz, bilmesiğimiz gibide sormuyoruz. :((
İşimiz zor bizim.

balkaya34

Kullanıcı
Konya merkez, yaklaşık 1 aydır -10 derecede. 10 senedir buradayım böyle soğuk görmedim. Dün gece bir anda -19 olmuş. Aracın bagaj altında sarkıt oluşmuş, çok şaşırdım. Allah cc odunu kömürü olmayanın yardımcısı olsun. Kimin ahvali nasıl bilmiyoruz, bilmesiğimiz gibide sormuyoruz. :((
İşimiz zor bizim.
ALLAH yardımcıları olsun İNŞAALLAH .

balkaya34

Kullanıcı
Burda diz boyu yağdı
Şimdi rüzgar
Oraya buraya savuruyor

Rabbim aç açık kalana yardım etsin
Kadının bir oglu varmış evlendirmiş, Kadin çok hayırsever bir kadınmış, Esgiden Hayvan tezeklerinden yığındılar olurdu ondan yakacagi olmayanlara verirmiş , Kendi pekde öyle varlıklı biri degilmiş ama ,Elindekini payalasmayı severmiş, Kadın bir gün HAKK ın rahmetine kavuşur, Cenazesı yıkanır Evinden helalik isdenir Artık ebedi isdirahatgahına dogru tabutu alirlar,ve omuzlarda götürülürken GELİN gülümser, Bunu kadının oglu ,gelinin eşi görür, İcinden esine derki donusde görüşürüz, sen anama güldün, Der ve sonra ,definden dönüşten sonrada misafirler aksama kadar dağılırlar, Ogul esine gel bakalım ,sen anamin cenazesi giderken nasil gülersin, der ,
Gelin yine gülümser ve derki ,Anamız benide Senide cok severdi ,Benim gülmem anamiza kasit degil ,
( komşular cenazeyi aldı götürürken bana bir hal oldu , ben baska şeyler görmeye basladım , Anamızın verdigi tezekler peşi sıra yuvarlanıp gidiyordu ) ben ona güldüm der ,Ogul anlarki ne verirsen elininen oda gider senin ilen derdi anam ,Buymuş meger, der.