Hayırlı Geceler Resimlerdeki Yer Kral Mezarımı | Define işaretleri ve anlamları

Hayırlı Geceler Resimlerdeki Yer Kral Mezarımı

ekollx24

Kullanıcı

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Dostum kral mezarı şatafatlı olur belki önemli birinin mezarıdır taşlarda işçilik var özellikle yerleştirme biraz geriden resmi yokmu daha net bir şeyler söylenebilir çubuklarla boşluk kontrolü yapabilirsin...

ekollx24

Kullanıcı
Dostum kral mezarı şatafatlı olur belki önemli birinin mezarıdır taşlarda işçilik var özellikle yerleştirme biraz geriden resmi yokmu daha net bir şeyler söylenebilir çubuklarla boşluk kontrolü yapabilirsin...
Merhaba Abi Hayırlı günler detaylı foto bugün çekecem gidip tekrar atarım eski fotolarla bir çekmişdim sonradan öğrendim bunu öbür yerlere takıldım bunu unuttum aklıma geldi yükledim hala bişey yapamadım gidip bakıp bakıp geliyorum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
evet zemin altı mezar odası.
gidersen,bir kaç metre ön açığından sağlı sollu da kayalığı bütün olarak görecek şekilde olsun.

ayrıca 3. resimdeki gözlerin bakış yönlerini incele ve o istkametleri fotola. ana yapıdan hariç küçük mezar türü yerler çıkar. mesafe yerine göre 10-15 m. gidebilir. dikkat etmelisin.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Mezar olmaya mezarda artık kralmı başka bir idareci veya askermi onu bilemem. Ama Lacivert ustamızın dedigi gibi kral için çok sade. Sondan ikinci resim sanki farklı bir yer gibi geldi. Aslında bura daha zengin bulgular içeriyor. Üstte kırmızı yer oturak taşı ve içinde sarılı yerde bir çarpı var, gidersen orayı iyi incele.
Altta deforme olmuş insan ve kaplumbağa , hemen yanında üçgen ve girişi. Güzel yer Allah kolaylık versin

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Bilmiyorum bu resim ekollx 24 kardeşimizin açtığı konunun içindeydi benimde tuhafıma gitti. Gerci daha öncede olmuştu üyenin açmış oldugu konunun içinde hiç alakasız daha önce açılmış bir konunun resimleri karışıyor.
Anlamadım gitti.:confused:
Sorun tapatalk programında galiba,
Sitenin normal web sayfasında bu resim yok.

ekollx24

Kullanıcı
evet zemin altı mezar odası.
gidersen,bir kaç metre ön açığından sağlı sollu da kayalığı bütün olarak görecek şekilde olsun.

ayrıca 3. resimdeki gözlerin bakış yönlerini incele ve o istkametleri fotola. ana yapıdan hariç küçük mezar türü yerler çıkar. mesafe yerine göre 10-15 m. gidebilir. dikkat etmelisin.
hayırlı akşamlar sağlık sorunlarından gidemedim resim çekemedim karda yağdı arkadaşın teli benim telden iyi çekmiş kırmızı çizgili olan yerden aşağıdan yukarıya kayanın açık olan yerinden iç kısma kadar yapışık yerlerinde bunlardan var

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
önümüz bahar. ALLAH bir zeval vermesin, gidersin.
rengi tamam da, o parçalar cam macunu gibi yumuşakmı yoksa sertmi.

Üst Alt