Hayırlı Geceler Yorumlarsanız Çok Sevinirim Teşekkürler Saygılar | Define işaretleri ve anlamları

Hayırlı Geceler Yorumlarsanız Çok Sevinirim Teşekkürler Saygılar

ekollx24

Kullanıcı

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
hepsi birbirinden farklı işaretler ve oldukça kaliteli işçiliklere sahip bunlar tek tek değerlendirilmeli ve her biri için bir çok resim eklemelisin

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Bu isaretlerin hepsi bir yerdemi ayri ayrimi ustam

ekollx24

Kullanıcı
hepsi birbirinden farklı işaretler ve oldukça kaliteli işçiliklere sahip bunlar tek tek değerlendirilmeli ve her biri için bir çok resim eklemelisin
Hayırlı Geceler hocam 3 4 Tanesi aynı yerde merdiven sunaklar bir birine 15 ila 50 Metre alan içeriisinde videolarda var yüklemeyi bilemediğim için gündüz yükleyebilirim detaylı diğerleride karışık hocam ayrı yerlerde

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam bu resimler ayni kayada deil ise aralari 5/7 m olsa bile ayri konular olarak acin ki birbirine girmesin herbir resim cevresi olculeri ile birlikte olursa cevap net olur yoksa karisir degerli cok bayan mezari var tilsim var bir sunakta cift kanal sagli sollu mezar varr usta hangisini istersin

ekollx24

Kullanıcı
Ustam bu resimler ayni kayada deil ise aralari 5/7 m olsa bile ayri konular olarak acin ki birbirine girmesin herbir resim cevresi olculeri ile birlikte olursa cevap net olur yoksa karisir degerli cok bayan mezari var tilsim var bir sunakta cift kanal sagli sollu mezar varr usta hangisini istersin
Haklısınız Hocam 4 kere resim yükledim uzun zamandır açmıyordum yeniyim kusura bakmayın onun için başka resim atmadım belki karışır diye merdiven sunaklar ve haç aynı yerde en başdaki 4 tanesi aynı yerde

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
alan içinde bir çok noktanın,tünelli zemin altı mezar odaları yapımında kullanılmış olduğu görülüyor.
ekoll kardeş,üzerinde çoklu bulgular olanın ,karşılıklaRINI BURADAN ALABİLECEĞİN BİLGİLERLE ANLAMAN ZOR.çünkü arazi içinde bir çok noktaya hitap eder.
benim tavsiyem,özellikle, kaya üzerinde tekli olan bulguları ,geniş açılı bir çok yönden çekerek paylaşmandır. bu sayede kafan karışmadan,net bir şekilde analayabileceğin yorumlar alırsın. örneğin

burası gibi veya benzeri olanlardan.

ekollx24

Kullanıcı
alan içinde bir çok noktanın,tünelli zemin altı mezar odaları yapımında kullanılmış olduğu görülüyor.
ekoll kardeş,üzerinde çoklu bulgular olanın ,karşılıklaRINI BURADAN ALABİLECEĞİN BİLGİLERLE ANLAMAN ZOR.çünkü arazi içinde bir çok noktaya hitap eder.
benim tavsiyem,özellikle, kaya üzerinde tekli olan bulguları ,geniş açılı bir çok yönden çekerek paylaşmandır. bu sayede kafan karışmadan,net bir şekilde analayabileceğin yorumlar alırsın. örneğin

burası gibi veya benzeri olanlardan.
İkizceli hocam haklısınız tek resim oldu belirli yerleri videoladık hava koşullarından dolayı geniş açılı çekip tekrar yükleyeceğim havalar düzelmeye başladı verdiğiniz bilgiler için hepinize çok Teşekkürler Saygılar

Üst Alt