Hazine işaretleri kod ve sembolleri | Define işaretleri ve anlamları

Hazine işaretleri kod ve sembolleri

A21MEDLi

Admin
arkadaşlar bu bilgileri hiç bir sitede bulamazsınız,HDD havaya uçmadan bunuda sizlerle paylaşmaya karar verdim.bu işaretler bence akademik olarakta onaylanmıştır..
bu konudaki işaretler çoktur ve elimdeki pdf dosyasındaki işaretler karışık dizayn edilmiş bende bunları bölümlere ayırmakla uğraşıyorum.örneğin el işaretlerini-yılan-oyma-balık-çivi vs vs. leri ayrı ayrı kategoride toplayıp sunumunuza sunacağım

türkçeye çevirmek,başlı başına emek isteyen bir iş olduğundan dolayı,bunların tümünü türkçeye çevirmeye pek vaktim yok.bu konuyu takip edin türkçeye çevirmek isteyen arkadaşlar buradan alıp türkçeye çevirip tekrar sunuma sunarlarsa çok iyi olur..
not;bu resimleri kopyalayıp türkçeye çevirmek isteyen arkadaşlar öncelikle (google girip) YAKALA proğramını kullanarak ''sadece'' resimleri kesebilirler veya sizin bildiğiniz başka yöntem varsa oda olabilir..

pdf deki bu resimleri YAKALA proğramını kullanarak alabiliyorum,başka türlü resimleri almak mümkün değil..

Moderatör tarafında düzenlendi:

star21

Kullanıcı
Cevap: Hazine işaretleri kod ve sembolleri

emeğine yüreğine sağlık toprağım.paylaşım güzel fakat hadi ben anladım ya diğer üyeler :)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: Hazine işaretleri kod ve sembolleri

Tek kelime süper:)