Hediyelik Mi? | Define işaretleri ve anlamları

Hediyelik Mi?

burgaz

Kullanıcı
birinci resimde hediyelik var mi ustalar?

MAVRAN

Vip Üye

mavi çizikler olan yerde kayada keski izleri gözükmekte. ve önünde bulunan ağaç kaya üzerinde bir avuç toprakla yaşam bulup bu kadar büyüyemez orada açılmış ve sonra kapanmış bir yer mi var. iki daire içinde olan yerde bir işaret var bek seçemiyorum ve yine alt kısımda kare içinde aldığım yerde de aynı işaret var gibi. ve hemen alt kısımda bir içe doğru oyulmuş işaret. yukarıdan bakıyor okla gösterdim sanırım baktığı yer kırmızı iki daire olan yerin toprakla birleştiği yer. yine kayanın toprakla birleştiği yerler renkli çizdim renklerin yoğunlaştığı yerlere özellikle boşluk testi yapmanı öneririm. Diğer resimlerde gördüm acaba buradan öncelerde su çıkıyor muydu.Kaya üzerinde çekim yaptınız mı bir yığma veya havalandırma gibi bir yer dikkatinizi çekdimi. Her şey yapacağınız boşluk kontrolü ile belli olacak ancak okla işaret ettiğim yerin 1 veya 1,5 mt önünden bir giriş olmalı kayanın içine doğru. Ve son olarak sizi buraya yönlendiren bir sebep var mı, bu yerin bir hikayesi var mı bunu bizimle paylaşırsan sana daha iyi yorum yapabiliriz. Selam ve Sevgiler.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
burgaz kardeşim,mavran ustamızın ifade ettiği gibi işçilikler belli.
barış kardeşimizin çizdiği kare şeklindeki iki göz benzeri yer ,senin cevabını beklediğini verebilir.
varsa veren bulgular onlar olur ve bakış yönlerini tespit etmeye çalışman gerekir.

Üst Alt