HER haltı yeriz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

HER haltı yeriz

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Değerli ustam yazdıklarını okudum Allah razı olsun.bu söylediklerinde hem fikiriz ama define sitesinde bunu yazmanın anlamı ne?cokmu sesini duyurmak istiyorsun sosyal medyadan açarsın bir hesap paylaşırsın bunları yada YouTube kanalı açarsın ve video çeker sesini duyursun.dinde zorlama yoktur.herkes istediğine inanır ve istediğini yapar buna ne sen nede ben karışabilirim.burda konuşulacak bir konu degil.
bence sitenin amacının dışında bir konu bu.saygilarimla.
gurban burda sadece define bölümü yok diyer bölümlerde var her konu kendi bölümünde işlendiğinde hiçbir sorun olmaz amacı dışında olan bir durumda yok olsa biz müdahale ederiz sen merak etme kafkaslı ustamız devamlı yazar saolsun isteyen okur istemeyen okumaz butür konulara müdahale etmeyin lütfen selametle

HASMİR

Kullanıcı
gurban burda sadece define bölümü yok diyer bölümlerde var her konu kendi bölümünde işlendiğinde hiçbir sorun olmaz amacı dışında olan bir durumda yok olsa biz müdahale ederiz sen merak etme kafkaslı ustamız devamlı yazar saolsun isteyen okur istemeyen okumaz butür konulara müdahale etmeyin lütfen selametle
Değerli ustam ben yazma diye mudehalede bulunmadim..burasini sadece define konuları var diye biliyordum.kendi fikrimi söyledim.dini konularda varmış bu arada.olacagini tahmin etmemiştim.yoksa isteyen istediğini yazsın özgürdür sonuçta.kafkasli ustamlada biz konuyu tatlıya bağladık zaten.yani sorun yok.