Herkes Bu Görüntüyü Konuşuyor! | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Herkes Bu Görüntüyü Konuşuyor!

Warning

Kullanıcı
aynan öyle ustam... ama olsun ben bu duruma razıyım:confused::confused::confused:

@karanar ustam karşı karşıya kalmak biraz problemli olmazmı :) :) :) burda adalet önemli sen onu göremiyorsun o seni görüyor sakat iş hacım amma velakin çek besmeleyi şerif-i karşıdaki el ense çekmek ister belki :D:D:D:D elinde ki telefon hızlı çekim yapıyorsa bi neyi kurtarır insan kendini :) :) :D:D

karanar

Kullanıcı
@karanar ustam karşı karşıya kalmak biraz problemli olmazmı :) :) :) burda adalet önemli sen onu göremiyorsun o seni görüyor sakat iş hacım amma velakin çek besmeleyi şerif-i karşıdaki el ense çekmek ister belki :D:D:D:D elinde ki telefon hızlı çekim yapıyorsa bi neyi kurtarır insan kendini :) :) :D:D
ben de onu diyorum. ben, onların beni görüp benim onları görememe razıyım. :eek::eek::eek:

komana2

Kullanıcı
Maşaallah Maşaallah Allah hayırlı salih evlatlardan eylesin ağabeyim ömrü uzun önü açık ola Makamı Yüksek ilim ve maneviyat ola inşaallah Allah c.c. bağışlasın ağabeyim heleki Rabbim hafızlığı nasip ede. Selametle yeğenimin gözlerinden öpüyorum Allah'a emanet
Amin :D

wolf_52

Kullanıcı
2 koltuk altında karpuz tutacak gibi duruyor,fena gaza gelmiş bu....:eek:(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)(keyif)

malatyalı44

Kullanıcı
Bizim oğlan ( komana2)
Şehit dir diyor.
9cb7bcee2c03bc045c2f5f2d3a34d398.jpg
forması yeter