Hilal Işareti Ve Anlami (www.definemekani.com) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

TRUVA

Admin
Abi, kendimi güncelliyorum, biraz zaman alacak ama tamamlandığında herşey daha farklı olacak inşallah. Bu sebepten kendimi biraz kızağa çektim.
Sevgiler, saygılar.
Emeğine sağlık usdat . Benim mekânda yerde kurbağa şeklinde bir kaya sag yanında kabartma hilal şeklinde bir kaya var. Hilalin ağzı batıya bakar kurbağanın kafası güney arka ayaklar kuzey. Kurbağa ile hilal bağlantısı nedir. Hilalin 3 adim önünde yerde yuvarlak bir kaya ve bu kayanın batı kenarı v şeklinde kesik .

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Emeğine sağlık usdat . Benim mekânda yerde kurbağa şeklinde bir kaya sag yanında kabartma hilal şeklinde bir kaya var. Hilalin ağzı batıya bakar kurbağanın kafası güney arka ayaklar kuzey. Kurbağa ile hilal bağlantısı nedir. Hilalin 3 adim önünde yerde yuvarlak bir kaya ve bu kayanın batı kenarı v şeklinde kesik .
Güneybatı yönünde mağara in türü biryer varmı 🤔

KANAS_USTA

Admin
Olugun güney batısında olmalı bu hilal taş. Ayni zamanda olugun olduğu yerde bir de Sandık var.
Dikey taş olacak altında girişin Var.
Dirsek yapan yer olacak batısında tek bir mezar var.
Ici taş dolu bir mağaran var mağaranın altında artık ne varsa bahtına.