Horasanlan Sivali Bir Mahzen Azi. | Define işaretleri ve anlamları

Horasanlan Sivali Bir Mahzen Azi.

ersan

Vip Üye

osi

Kullanıcı
usta actıgın konuları takıp edıyorum guzel konular bazılarında anlatım var ne nasıl vs vs . genelde tek resım neden yanlıs anlama olmasın sızde tek resım koyarsanız sıteye baskaları ne yapsa normaldır ogrenmek ısteyenler ıcın guzel konular anlatım ve cevre bılgılerı olsaydı daha net olurdu bu yazdıklarım genelde sıteye konu acan tum sıte sakınlerı ıcınde gecerlı. bu sıteyı bunun ıcın tercı edenler var ogren mek ısteyenler var zaten ustalar bılıyor ya kalanlar neyse fazla konustum paylasım ıcın sagol usta emege saygı...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ustam helalin var yakalamışsın yine turnayı bu kasaları açtıysan bilgi verebilirmisin!Birde solunu vermiş işaretler sanırım sol üst giriş sağ altında mezarmı bulunmakta boşluk testi yapmışsındır ne nedir bilgilendirirmisin Arkadaşlarımızı

ersan

Vip Üye
usta actıgın konuları takıp edıyorum guzel konular bazılarında anlatım var ne nasıl vs vs . genelde tek resım neden yanlıs anlama olmasın sızde tek resım koyarsanız sıteye baskaları ne yapsa normaldır ogrenmek ısteyenler ıcın guzel konular anlatım ve cevre bılgılerı olsaydı daha net olurdu bu yazdıklarım genelde sıteye konu acan tum sıte sakınlerı ıcınde gecerlı. bu sıteyı bunun ıcın tercı edenler var ogren mek ısteyenler var zaten ustalar bılıyor ya kalanlar neyse fazla konustum paylasım ıcın sagol usta emege saygı...
ustam ben cubukcuyum cubukun cekim aldim alanai resme cekerim
cevre resimlerinmi cekmeye gerek yok nedense bu yer bir kaya mezari deyil ustam satn mahzen giris isaretleri burda birinci ve bitkinci noktalar hepsi bir yerde ustam sade yukardan inceledimde buyuk bir oda ve ikiye ayrilan koridor veriyor yukardfann cubuklar ve bitkinci koridoirun sonunda kucuk oda seklinde bir bosluk veriyor orda bir ceki verdio cubuklar .

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ustam ben bu konuyu yazarken ne nasıl dır dıye yazdım yanı ogrenmek ıcın sadece okumayan bakan korlerden olmamak ıcın acıklaman ıcın . sagol emege saygı
@osi ustam harikasın
Arada @ersan ustam gibi
Diğer ustalarımızı da sıkıştır
Bazen dilinin altındaki baklaları çıkarmıyorlar;):):D
Dillerinin uçuna getiriyorlar
Bizlerde böyle '' :eek: '' azı açık bakıyoruz:)
Haa söylediler haa söyleyecekler derken
Bana bir daral geliyor
Aman Allah'ımmm:confused:

Son düzenleme:

barış

Kullanıcı
kaba taştır. köfeke. kapakla alakası yok. . su kaynağını görek.

Üst Alt