Hoş Bir Görüntü ... | Define işaretleri ve anlamları

Hoş Bir Görüntü ...

KERASUS

Kullanıcı
selamun aleyküm ustalarım..bu resimler yakın bir zamanda memleketten geldi.yorumlarınıza bırakıyorum...

....

...

.....

....

...

....değerli yorumlarınızı bekliyorum....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
yine yeşermiş fındık dalları maşaallah. acaba dallarda doğumlar nasıl usta biliyormusun.
bol kaldırık var da inşaallah dallar da doludur.
fındıklar hemşerisiniz diyor.

hemşerim resmi gönderenler boşluk tespitini başarabilirmi.

iki ok yönünden,resme göre sol ve ön kısımların bir kaç metre açıkları görünür şekilde ,kaya ile birlikte çekerek gönderebilirlermi. umarım vatsaptan falan gönderirler. o zaman değerlendirmeyi tercih ederim.
birde bura da hiç bir çalışma yapılmışmı. sağlıcakla.

KERASUS

Kullanıcı
yok ikizceli ustam.boşluk tespiti yapamazlar .inşallah ben gidince yapacağım .bi çalışma olmuş ama yerin sahibi tarafından değil.başkaları yapmış bizimkiler gelince tası tarağı toparlayıp kaçmışlar.yer musait .şu anda gözetim altında ...yanında üç adet su gözü varmış.artı yaşlı bir ağaç .resimleri isterim yeniden çekerler .yağmur yağdığı için fazla duramamışlar .

wolf_52

Kullanıcı
yaşlı ağaç çatalında çivi varmı?? eski patika yoluda uzakda olmaz, ağaç ve çevresini bol resimleyelim, ve ağaç civarında olan kayayıda es geçmeyelim...

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
bolge heyelan bolgesi taslar yuvarlanma ihtimali var o acidan para olma ihtimali dusuk

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
yok ikizceli ustam.boşluk tespiti yapamazlar .inşallah ben gidince yapacağım .bi çalışma olmuş ama yerin sahibi tarafından değil.başkaları yapmış bizimkiler gelince tası tarağı toparlayıp kaçmışlar.yer musait .şu anda gözetim altında ...yanında üç adet su gözü varmış.artı yaşlı bir ağaç .resimleri isterim yeniden çekerler .yağmur yağdığı için fazla duramamışlar .
kusura bakma tanımamıştım.
su gözeleri bir üçgenemi benzer konumları nasıldır bilmiyoruz ,ama saklı için uygun bir yer. gözeleri ve ağacı ,taşın olduğu yeride ihmal etmeden fazla da uzaklaşmadan bir tararsın. zaten en az 150m ye kadar olan yeri bir yerden alacaksın. zihninde bir şey canlandırmadan,ağır ağır etrafından , sensörü soluna alarak geçersin. sağlıcakla ALLAH a emanet ol.

KERASUS

Kullanıcı
kusura bakma tanımamıştım.
su gözeleri bir üçgenemi benzer konumları nasıldır bilmiyoruz ,ama saklı için uygun bir yer. gözeleri ve ağacı ,taşın olduğu yeride ihmal etmeden fazla da uzaklaşmadan bir tararsın. zaten en az 150m ye kadar olan yeri bir yerden alacaksın. zihninde bir şey canlandırmadan,ağır ağır etrafından , sensörü soluna alarak geçersin. sağlıcakla ALLAH a emanet ol.

sağolasın ustam .dediğini yapacağım kısmetse ..yer kurcalanmamış.ama gidip resim çeken yeğen işi bilmediği için iyi resimleyememiş .neyse bunada şükür..bende gözelerin nasıl olduğunu sordum .anlamadı yani şu anda eksik bilgi ile fazla yorum yapamıyorum .çevrede ne olduğunu sordum bu dediklerimden bahsetti.orayı yerinde görmek lazım kısmetse...sağlıcakla ustam.ALLAHa emanet ol..

KERASUS

Kullanıcı
yaşlı ağaç çatalında çivi varmı?? eski patika yoluda uzakda olmaz, ağaç ve çevresini bol resimleyelim, ve ağaç civarında olan kayayıda es geçmeyelim...
en kısa zamanda gideceğim wolf usta .nasipse zaten memlekette işlerim var.yerin sahibi pek anlamaz ağactaki çiviyi falan ama patika yoldan bahsetmişti...sağolasın yorumun için.ALLAH razı olsun ..

KERASUS

Kullanıcı
bolge heyelan bolgesi taslar yuvarlanma ihtimali var o acidan para olma ihtimali dusuk
karadeniz bölgesinin bir çok yeri heyelana müsait ustam .ama adamlar hemen taşların altına yada yanına koymuyor zaten.yakın bir civarı bulabilene çözebilene ...yine de yorum için sağol ...

Üst Alt