Iki Tane Futbol Topu Genisliginde Oyuk | Define işaretleri ve anlamları

Iki Tane Futbol Topu Genisliginde Oyuk

Ramco31

Kullanıcı
Yerde kayadaki ıki tane futbol topu büyüklüğünde oyuk yer aliyor olduğu yerin üst taraflarinda yapımı yarım kalmış lahitler yer aliyor
derinmidir? Mezarmidir? Yardımcı olursanız sevinirim selametle

img-20161013-wa0005-1eb66.jpg

img-20161013-wa0007-aa11f.jpg

img-20161013-wa0007-aa11f.jpg

img-20161013-wa0005-1eb66.jpg

esrarengiz2828

Kullanıcı
eskiden bizim bilmediğimiz çok eski bi yöntem vardı bi kaç yerde okumuştum taşa işlem yapmak için dökülüp eritirlermiş bu senin oyuklar tam net işçiliğe sahip değil benim düşüncem mezar değil kullanım amaçlı delinmiş gibi gözüküyor ama etrafı resimlersen yardımcı oluruz göze çarpan başka ne var bakarız bu oyuklarla paraya git deme şansımız olamaz daha net oyma olması senin içinde bizim içinde yönlendirmede ve bilgilendirmede önemli saygı vede sevgilerimle

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
aşağıdan yukarı meyilli uzanan bir sırtlamamı burası. dere de vardır kanaatindeyim.
tarihi çok eskilere gider. genellikle höyük türü ,tarıma pek müsait olmayan tepemsi,kisli veya nispeten kayalıklı yerlerde olur. mezar değil. hayli bir derinliğe inen mahzen olarak kabul et.
resim yüklemede bir değişiklik olmuş. yükleyemedim.altındaki kaya da bile ters Y BENZERİ OYMA VAR. BİRAZ AÇIĞINDAN alanı uzaktan gören resim varsa daha iyi anlaşılmasına vesile olur. selametle .
konuda fotoğraflı bölüme aldım. buradan takip eder,başka resimli konu açarsan bu bölüme açarsın.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Lahitlere gel Paşam boşver oyukları
Yarım kalanı varsa bitmiş olanıda vardır muhakkak
Etrafta dere filan varsa akarsu yada, güneşin sabah ilk doğduğunda nereye vurduguna dikkat edecen. Akarsuyun yamacina doğru vuruyosa hedefin o bölge
Ararsan boşluk bulabilirsen ve şişleme yapabiliyorsan bir iki metre arasinda bulabilirsin
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt