Ikizceli Usta Bi Gözatarmısın | Define işaretleri ve anlamları

Ikizceli Usta Bi Gözatarmısın

Sado6161

Kullanıcı
ustam bu resimdeki işaretli yeri sen işaretlemiştin bilmem hatırlıyonmu ikinci paylaşacağım resimde işaretli yerin arka taraftan yani içerden görüntüsü bu resme baktıktan sonra fikrin yine aynımı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sanki fotomodelsiniz. hangi ajansla çalışıyosunuz.:D
aslanlar gibi siniz maşaallah. gençliğiniz yeter. ne yapacaksınız gömüyü. hayatın tadını çıkarın gitsin.

hatırlamaz olurmuyum,sanki dün gibi. yalnız sen ne içersi hakkında nede sağ ana kayalıkla ilgili,bir paylaşımda bulunmadın. bu görüntü,o küçük kapının olduğu yerden girişle ,içersinin boş olduğu ve bir amaç için,ağıl depo benzeri kullanılmış olma ihtimalinin fazla olduğu görünüyor. neden dersek,başının arkasına ve küçük girişin üstündeki kaya bir yastık gibi uzun.lento denilen ,kapı üstü eşik amaçlı yapılmış. bu duvar sola doğru ne kadardır ,arka kısmı nasıldır hiç bir bilgimiz yok. sağdaki kayalığın ve bunların arkalı önlü görünümü olsa daha emin olunabilir.
benim sana anlatmaK İSTEDİĞİM ,jangi amaçla yapılmış olursa olsun ,çizdiğim kaya bir tatlı haberin görünümü olabilir. baş ,üstten itibaren nasıl ovalımsı kesilmiş. ayni görünümde başka bir kaya gördünmü. iki tanede göz betimlenmiş.
buranın sahibinin ,bir mezarıyla bir birikiminin ,olduğunun delili olması kuvvetli ihtimaldir.
bana göre duvarın dış ve iç diplerinde ,başın bir kaç m. açığında boşluk tespiti yaparak,veya bir cihazla anlamak gerekir. gözler mezara ve paraya işaret eder. biraz mesafeli olur.yerin durumuna göre 10-15 m lere gidebilir.
tabiki günümüze kaldıysa. orası da bir muammadır. kolay malzemelerin tamamına yakını boşaltılmış. yoğun yerleşimden yaklaşılamamışsa durmaSI LAZIM. sağlıcakla.

Sado6161

Kullanıcı
ustam ben sadece siyahla işaretlediğim taşın içerden görüntüsünü paylaştımki emin ol diye hani olabilir veya olamaz yanıtını almak için resimler silinmiş bu resmide arkadaşdaydı ondan aldım yani tefarrahatlı resimler yok yer şimdi bana uzak yoksa ben her yönden çeker sana sunardım.sen siyahla işaretlediğim taş için bu sana yeter demiştin ona istinaden diğer tarafları gaile almıyorum orası için soruyorum tşk güzel yorumun için

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
anlaşıldı güzel kardeşim.

bu güzel bakışlarınız yeter.

yolun düştüğünde zamanın olursa buraları ve benzeri kayalıklı yerleri gezersen,bir kaç oda mezarına ulaşırsın.

Sado6161

Kullanıcı
tamam ustam anladım tşk alakan için

Üst Alt