Ilginç Kaya Parçası? | Define işaretleri ve anlamları

Ilginç Kaya Parçası?

smhylmz88

Kullanıcı
Merhaba değerli ustadlarım bölgemde ilgimi çeken bir kaya parçası buldum herhangi bir anlamı olabilir mi? Deve hörgücüne benzettim

Mirkut

Vip Üye
Baska resimlerde varmi iscilik gozukuyor. Kayanin altindaki taslar yerlestirilmis sanki

smhylmz88

Kullanıcı

Baska resimlerde varmi iscilik gozukuyor. Kayanin altindaki taslar yerlestirilmis sanki
Buyur hocam 2 fotoğrafını daha buldum yan tarafı ve arkadan görünümü.. Yorumun için ayrıyetten teşekkür ederim..
NOT : Ayrıca diğer açtığım konudaki mezar olduğunu düşündüğümüz taş yığmaların yakınında bu taş hocam..

Son düzenleme:

MAVRAN

Vip Üye

Boyun altını kontrol etmek şart bunun yanında yaslandığı yer önemli mutlak değerli maden kontrolü yapılmalı. ALLAH Yardımcınız olsun.

wolf_52

Kullanıcı
şansını dene,bu nokdasını yokla bakalım bu taş özenle yerleşdirlmiş gibi!!!!ok gibi duran çizgi ölç 1 cm 1 addım at vardığnız yeri resimleyin!! genel olarak zemin altı odacık varlığını ele veren burgular mevcut, moloz lar elle veriyor kendini, bu taşı genel olarak değerlendiğm zamman, semeri aynı deve semeri gibi kafası olmayan deve,otur b bu semere ok istikametine bak dikili kaya varmı2 tane? burdan eski, kervan yolu geçermi?? sıra kayalık varmı?? varsa kapalı mağra sıra kaylık yoksa kapalı kuyu girişli oda mezarı olur tücarın...

smhylmz88

Kullanıcı
şansını dene,bu nokdasını yokla bakalım bu taş özenle yerleşdirlmiş gibi!!!!ok gibi duran çizgi ölç 1 cm 1 addım at vardığnız yeri resimleyin!! genel olarak zemin altı odacık varlığını ele veren burgular mevcut, moloz lar elle veriyor kendini, bu taşı genel olarak değerlendiğm zamman, semeri aynı deve semeri gibi kafası olmayan deve,otur b bu semere ok istikametine bak dikili kaya varmı2 tane? burdan eski, kervan yolu geçermi?? sıra kayalık varmı?? varsa kapalı mağra sıra kaylık yoksa kapalı kuyu girişli oda mezarı olur tücarın...
çok teşekkür ederim ustam yarın gün içinde ilk fırsatta dediklerinizi harfiyen uygulayıp yazacağım, bu taşın yakınlarında mezar olduğunu düşündüğüm taş yığmalar var ve ırmak kenarında araziye hakim bir zirvede yer alıyor ve bu kaya dikkatimi çekti.İlk işim ilgilenmek olacak tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
merhaba Semih kardeş.taş yığınlarının mezar olduğunu yazmıştık. burası ise oda mezarlar.

bulgular sanki iki ayrı giriş veriyor görünümünde. girişler ön kısımdan. ok yönlerinmden yatay çizgi takip edilerek bulunabilir.

kafadan sağ arkaya doğru alınmış yer ,odam sağ arkaya doğru diyor. tabii ki resme göre.
hem boşluk hemde metal için,tecrübeli bir tespit tavsiye ediyorum.sağlıcakla.

smhylmz88

Kullanıcı
merhaba Semih kardeş.taş yığınlarının mezar olduğunu yazmıştık. burası ise oda mezarlar.

bulgular sanki iki ayrı giriş veriyor görünümünde. girişler ön kısımdan. ok yönlerinmden yatay çizgi takip edilerek bulunabilir.

kafadan sağ arkaya doğru alınmış yer ,odam sağ arkaya doğru diyor. tabii ki resme göre.
hem boşluk hemde metal için,tecrübeli bir tespit tavsiye ediyorum.sağlıcakla.
Abicim senin yorumlarını heyecanla okuyorum Allah razı olsun senden ve diğer ustalarımdan, çok değerli bilgiler öğrendim.. Elinize yüreğinize sağlık..

Üst Alt