Ilginç | Define işaretleri ve anlamları

Ilginç

daywalker

Kullanıcı
Biraz önce facebook hesabımdaki üye olduğum gruplardan birtanesinde bir arkadaşın paylaşımını aynen burada paylaşıyorum yorumlar sizlere kalmış Allahım bizi kötülüklerden korusun inşallah.. Destur Bismillah

Selamun aleykum arkadaslar gecenlerde sahit oldugum bir konuyu sizlerle paylasmak istiyorum.bir arkadasimiz yurt disindan ozel olarak yer altini goruntuleyen bir cihaz getirdi ve yaninda ermeni yerlesim yerinin saklanilan mallarin haritasi.haritaya bakip yerleri tespit ettikten sonra geceyi bekledik.karanlik olunca makinayi calistirdik makina lazer radyasson ve flas ile calisan bir telefon gibi bir cihaz.tespit ettigimiz kac yeri makine ile baktigimizda iskelet kemik kupler delikli paralar oldugu gibi gorunuyordu.buyuk olan mala bakmak istedik ve fotograf cektigimizde gozlerimize inanamadik.mali koruyan iblislerin gozleri ve koclari wardi.demek istedigim buyuk olan mallar daima korumalidir.bu tur yerlerde calisma yaparken nas felak surelerini daima okumanizi tavsiye ederim.ve bu tur yerlerde kesinlikle abdestsiz ve gece calismayin.ve bu cihaz turkiyede sadece 2 kiside war.allahin izni ile calismalarimiza basliyacagiz insallah

cesycex

Kullanıcı
hocam o gruplarda ki kişilerin yarısı tokatcı,bir kısmı tahribata yönlendirici ve o kadar da bilgisiz insanlar var ki Allah yardımcıları olsun. bende birkaç gruba üyeyim.ismimi yazardım fakat yasak mı değil mi sitemizde bilmiyorum.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
hocam o gruplarda ki kişilerin yarısı tokatcı,bir kısmı tahribata yönlendirici ve o kadar da bilgisiz insanlar var ki Allah yardımcıları olsun. bende birkaç gruba üyeyim.ismimi yazardım fakat yasak mı değil mi sitemizde bilmiyorum.
Aman yazma ustam
Hasbel kader biri gider üye olur
Neme lazım tokatcıların sitesiymiş
Mekan vesile olmasın
Bu arada
Bizimle aynı formata sahip
Yani define paylaşımı yapan siteleri paylaşmak yasak

Üst Alt