Ilk Defa Gordum | Define işaretleri ve anlamları

Ilk Defa Gordum

burgaz

Kullanıcı
ustalar bunlar niye yapilmis?kataloglarda boyle isaret gormedim.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustalar bunlar niye yapilmis?kataloglarda boyle isaret gormedim.
mağra içinde olduğu için değişik amaçlarlada kullanılmış olma ihtimali yüksek detaylı resim olmadan yorum yapmak sadece yorumla kalır her anlam taşır kapak bağlantı delikleri veya içerdeki odalar veya giriş ağzı kilit delikleri vb bu oymalar varsa eğer incelenecek bi yer demektir resimler fazla olsaydı saygı vede sevgilerimle burgaz ustam

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Burgaz usta katalok derken neyi kastettin!!!Varsa gerçekten katalok elinde paylaşırmısın bizlerde görelim belki eksiklerimiz tamamlanır sayenizde,Bu arada Bayramınız Hayırlı Olsun

Mirkut

Vip Üye
Burgaz ustam odalar biriburine baglantili gorunmuyor ikiside virivirinden bagimsiz gorunuyor. Girisleri her nekadarde resmin ust tarafina versede kayanin meyiline gorede arastirma yapilmasi lazim. Cubuk kullnabiliyorsan rahatlikla tesbit etmissindir fakat kolidorlar kisa vir girisle odaya giriliyor. Tuzak olma ihtimali yuksek. Cokuntu, yigam odalari ele verecektir. Yalniz suda varki kaya oyulup mezar konulmaya uygun gorunuyor bolgedeki zemin kayalarinda yoklanmasi sizi dogru neticeye goturecektir. Kare oymalarin icini iyice temizleyip civi deligi kadar kucuk delikde olabilir belkide daha kucuk cevrede magara varmi.

Üst Alt