Insan Suratimi? | Define işaretleri ve anlamları

Insan Suratimi?

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Selamün Aleyküm,
makina varsa makina ile her yeri kontrol ediniz.
Kasa olabilecek epey yer var.
Kaya her birşeye benzer. Siz kayaların üstünde, yayında define işareti olarak kabul edilen işaretleri bulmaya çalışınız.
Kolay gelsin.

murayt23

Kullanıcı
[/URL]
Selamün Aleyküm,
makina varsa makina ile her yeri kontrol ediniz.
Kasa olabilecek epey yer var.
Kaya her birşeye benzer. Siz kayaların üstünde, yayında define işareti olarak kabul edilen işaretleri bulmaya çalışınız.
PQB0JQ.jpg
[/url][/IMG]
Kolay gelsin.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim şekil biraz insan yüzünü anımsatıyor ama çokta bariz bir şekilde olmadığından tereddütlüyüm burun bölümünde bulunan taş sanki oraya konma gibi bir kontrol etmekte fayda var bunun ötesindeki genel görünüm bir fikir vermiyor daha detaylı resimleri görmek lazım Mevlam hakkınızda hayırlı olanı nasip eylesin inşAllah...

maceracı37

Kullanıcı
herkesin umudu birşeyler bulmak ve ömrünün saonuna kadar rahat yaşamak fakat bu her zaman mümkün degil arazide geziyoruz rast gelen bir taş parçasını birşeylere benzetip foto çekip siteye koyuyoruz ve bizim aklımızdan geçenlere uygun yorumlar bekliyoruz başka türlü yorum yapanada hakaret ediyoruz kısacası dogruyu söyleyeni dokuz köyden kovuyoruz işimize gelen yorum sahiplerinide göklere çıkarıp şişiriyoruz fazla şişende belli bir süre sonra patlar bunuda biliyoruz bu konuda oldugu gibi tüm konularda bariz bir işçilik işaret görmeden sadece benzetmeyle kaya falcılıgıyla yorum yapmayalım konu sahiplerinede ümit vermeyelim yok kasa var yok aslan var demek yanlış ğörüyorsan işaretle şurda şu var de ben usta degilim ama çogu yorumlarada gülüp geçiyorum bir konuda bilgim varsa tecrüben varsa konuşurum yoksa susarım kendimce dogruyu söyledim anlayan anladı şimdi gönül rahatlıgıyla söylüyorum işne gelmeyen varsa beni banlayabilir tek ricam herkes tecrübesi kadar yönlendirme yapsın kimseye boş yere ümit vermesin bizim buralarda bi söz vardır agzı olan konuşuyo diye konu bu şekle dönmesin agzı olan konuşmasın bu site saygın bir site itibarı sarsılmasın boş yerede kimseye umut verilmesin sonuna kdar okuma zahmeti gösterenlerede teşekkür ederim

A21MEDLi

Vip Üye
herkesin umudu birşeyler bulmak ve ömrünün saonuna kadar rahat yaşamak fakat bu her zaman mümkün degil arazide geziyoruz rast gelen bir taş parçasını birşeylere benzetip foto çekip siteye koyuyoruz ve bizim aklımızdan geçenlere uygun yorumlar bekliyoruz başka türlü yorum yapanada hakaret ediyoruz kısacası dogruyu söyleyeni dokuz köyden kovuyoruz işimize gelen yorum sahiplerinide göklere çıkarıp şişiriyoruz fazla şişende belli bir süre sonra patlar bunuda biliyoruz bu konuda oldugu gibi tüm konularda bariz bir işçilik işaret görmeden sadece benzetmeyle kaya falcılıgıyla yorum yapmayalım konu sahiplerinede ümit vermeyelim yok kasa var yok aslan var demek yanlış ğörüyorsan işaretle şurda şu var de ben usta degilim ama çogu yorumlarada gülüp geçiyorum bir konuda bilgim varsa tecrüben varsa konuşurum yoksa susarım kendimce dogruyu söyledim anlayan anladı şimdi gönül rahatlıgıyla söylüyorum işne gelmeyen varsa beni banlayabilir tek ricam herkes tecrübesi kadar yönlendirme yapsın kimseye boş yere ümit vermesin bizim buralarda bi söz vardır agzı olan konuşuyo diye konu bu şekle dönmesin agzı olan konuşmasın bu site saygın bir site itibarı sarsılmasın boş yerede kimseye umut verilmesin sonuna kdar okuma zahmeti gösterenlerede teşekkür ederim

bu lafınızı herhalde Lacivert usta için yazmışsınız,lacivert usta bunun sadece insan yüzünün olduğunu anımsatıyor deyip,yinede terdütte olduğunu yazmış.
fakat siz bu yorumunuzu çok dallandırıp budaklandırıp genelleme yapmışsınız.işi banlanmanıza kadar vardırmışsınız sakin olun.burda her üyenin yorum yapmaya hakkı var,buna bi kısıtlama getiremeyiz,haa kimisi yazar kimi susup okur.konu sahibi yapılan yorumlar içinde,mantığına yatanı irdeleyip alır.bizlerin haddini aşan yorumlar dışında,müdahale etme gibi bi gayemiz yoktur.Definemekanı ailesi olarak,sevgi saygı çerçevesinde,her türlü yorumlara açık bi sitedir.
Adminimiz Lacivert ustaya hitaben yaptığınız yorumu,hoş görüyle karşılıyorum,lütfen tekrarı olmasın.

Üst Alt