Iphone 5’lerde Şarj Sorunu | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Iphone 5’lerde Şarj Sorunu

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Apple sorunu kabul etti. iPhone 5’lerde şarj sorunu yaşayan kullanıcılarını ilgilendiren değişim programı hazırladı.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 5’lerde güç tuşu sorunu yaşayan kullanıcıların cihazlarını ücretsiz bir şekilde değiştiren Apple, şimdi ise iPhone 5’lerin bataryaları için bir değişim programı başlattı.

iPhone 5’lerdeki batarya sorunu Eylül 2012 ile Ocak 2013 tarihleri arasında satılan cihazlarda ortaya çıktığı belirtildi. Apple’dan yapılan açıklamada cihazınızı belirtilen tarihler arasında alıp şarj sorunu yaşıyorsanız bu değişim kapsamında olabilirsiniz.

DEĞİŞİM HAKKINA SAHİP OLDUĞUMU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

iPhone 5’iniz var ve batarya sorunu yaşıyor iseniz değişim hakkına sahip olup olmadığınızı şu şekilde öğrenebilirsiniz;

sayfasına girip belirtilen alana seri numaranızı yazarak doğrulayabilirsiniz.

ŞARJ SORUNU İLE GİTTİYSENİZ MASRAFINIZ İADE
Apple, değişim hakkı olan kullanıcıların arızalı şarj sorunu olarak ödediğiniz masrafınızı geri iade ediyor.

iPhone 5 şarj değişim programı 22 Ağustos tarihinde Amerika ve Çin diğer ülkelerde ise 29 Ağustos tarihleri arasında başlayacağı belirtiliyor. Değişim programı aynı zamanda 1 Mart 2015 tarihinde sona ereceği bilgiler arasında.

ŞİFA KAYMAK

İSTANBUL

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Benim böyle bir sıkıntım yok ustam
Şaşırdım bu habere
Çünkü Iphone alacak param yok ki
Böyle bir sıkıntım olsun
Haber için teşekkürler

SEVALİ

Kullanıcı
Çoğu kimse beğenmez ama kendi şahsım adıma Nokia 1020 şaşmam.

walkman

Kullanıcı
I phone5'i olan düşünsün.

Şaka bir yana şirketin ürünün arkasında duran ve değerini koruyan bir anlayışla yönetildiğini görüyoruz.