iPhone 6 böyle mi olacak? | Define işaretleri ve anlamları

iPhone 6 böyle mi olacak?

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Apple"ın 2014"te piyasaya sunması beklenen akıllı telefonu iPhone 6 hakkında, YouTube"a düşen video, cihazın açılıp kapanabilir bir kasaya sahip olacağını ve klavye ve ekran projektörleriyle sunulacağını iddia ediyor.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: iPhone 6 böyle mi olacak?

iphone önce tüm gün giden bataryayı bulsunda projektör olmasa da olur usta.

her ıphone u olan ve uygulamaları sık kullanan günde 2 kere bataryasını şarj ediyor.

projektörün harcayacağı gücü hayal edebildiğimizde heralde en fazla 5 dk sonra dolu batarya bitmiş, telefonda kapanmış olur. göz kırp

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Ustam ben daha 1. alamadım
Sen çıkmıyanından bahsediyordun
Ben altıya gelene kadar
Onlar 1000. çıkarır
Sende 5 var ki 6 takip ediyorsun
Maşaallah diyeyim(alkış)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

yok yaw ,vallahı bende iphone yok :D ben öyle üçe beşe bakmam :D :D

Kervan07

Admin

ustam sizde bilirsinizki bu video fake ama güzel tasarım..buna benzer bir çok fake tasarımlar var youtube da..

iphonu ilk kullananlardanım. 2006 da ilk amerikada piyasaya sürülmüştü. şansıma o zamanlar amerikaya stajer olarak gitmiş olan öğrenci arkadaşım vardı..ondan bir tane almasını söyledim. banada bir tane alırsan olur dedi..
benim teknolojiye büyük zaafım var..beğendiğim bir aleti param olmasada borç yapar yine alırdım..

neyse arkadaşa parayı yolladık ve 2 hafta sonra 2 iphone ile geldi antalyaya:))
bizde bir hava bir hava, görseniz sanki telefonu biz içaat ettik:)

henüz telefonu kullanamıyoruz acil aramalar dışında ama biz kullanıyormuş gibi yalandan konuşmalar yapıyoruz:))
koca antalyada kimsede yok telefon(tabiiki bizim bildiğimiz).
her gören dokunmak istiyor.alan vermek istemiyor...

neyse bir süre sonra sıkıldık iphonedan..çünkü habire acil aramaları görmekten gına geldi..
adam gibi kullanmak istedim ve araştırma yaptım..istanbulda bu telefonun şifresini kırabilen birini buldum.ertesi gün hemen istanbula uçtum:)
arkadaş ile merterde çalıştığı tekstil firmasında buluştuk..içerde ofislerin olduğu bölüme geçtik.kapı önünde telefonları ve sim kartları benden aldı ve benim kapıda beklememi söyledi..yaklaşık 45dk sonra telefonları getirdi.bir baktım telefonun ekranında benim şebekenin ismi yazıyordu ve menüyü kullanabiliyordum..sevinçden ağladım orda...
üçret olarak 200tl istedi. ben ona çüzdanı bile bırakırdım mutluluktan..

hemen antalyaya döndüm ve iphone türkiyeye gelene kadar bayağı bi hava attım.

ha bu arada iphone uzmanı olmuştum,gece gündüz kurcalamaktan..telefoncular bile bana yaptırırlardı yazılımsal sorunları:))

şimdi iphone 4 var bende ve hiç ilgimi çekmiyor.bu yüzden iphone 5 e bile ilgi duymuyorum.hep aynı teknoloji..

harbici ustamında dediği gibi bataryanın ömrü çok kısa..applenin tüm cihazlarında aynı sorun var.sadece ipad biraz daha uzun ömürlü..

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

200 tl ıyı bir rakam,şuan o para ile çakma iphone alınıyor.evet video fake,bunun farkındayım,iphone 5 cıkmadan evvel,onun için yapmışlardı benzer vıdeo.hatta bir videoda köşelerden pervaneler cıkıyor ucuyordu.

ama bunlar uzak seyler degıl,gelecekde olacak seyler.knolojı hızlı ılerlıor.ıphone 4,5 neredeyse aynı,incelık ve belki işletim sistemınde kucuk bır oynama vardır,artış gıbı.

onun dısında bir espirisi yok.
yaw telefonda geri tuşu yok :D

bu arada kervan07 ustam,yazını okurken güldüm,saoalsın. :D

Kervan07

Admin

aynen ustam teknoloji çok ilerledi.aslında isteseler teknolojisi çok ileri düzeyde bir telefon piyasaya sürerler ama buna biz hazır değiliz. değişim yavaş yavaş olmalıdır,düzen budur..
birseferde çok özellikli telefonu piyasa sürmek akıl kârı değil çünkü her yeni çıkan modele kısıtlı özellik ekleniyor. diğer özellikleri bir sonraki modele saklanıyor ve böylelikle daha çok satış yapılıyor..

yazımı beğendiğinize sevindim:)