Işaret Hakkında Yardımlarınızı Bekliyorum | Define işaretleri ve anlamları

Işaret Hakkında Yardımlarınızı Bekliyorum

tutkura

Kullanıcı
Bu fotorafı Kazı yaptığımız 60 mt yarı çapı 20 mt yüksekliği olan tepeciğin, tepesindeki 1 mtlik derinlikte buldum. Bu işaretin yanı sıra 1-2 mt yakınlarında yine 1 mt derinlikte 1 adet artı işaretli taş ve 1 adet iki tarafıda artı işareti olan bir taş daha buldum..

Son düzenleme:

esrarengiz2828

Kullanıcı
ya çalıştığınız yerde oda mezar yada yakınında bakır yada mezarın tam üzerinde olabilirsiniz bendeki işarete göre bakır veya oda diyor çalışılan yerin resimleri olsa daha iyi bilgi alabilirdiniz ama yinede dikkat edin saygı vede sevgilerimle alttaki yazıyada dikkat edin çalışmalarınızı bu yönde yapınız

tutkura

Kullanıcı
Teşekkür ederim... kazı yapılıp bırakılmış bi yerde rastgeldim bu taşlara. Hangi medeniyete ait olduğunu biliyormusunuz?

MAVRAN

Vip Üye
Taş yerinden alınmış işaretler yön veriyor olmalı şimdi hangi yöne bakmalı ? Bulduğunuz bu gibi işaretleri yerinde iken mutlaka işaretleyerek resimleyın ve yerinden öyle alın.
Bundan sonra yapılacak yerinde ve çevrede boşluk kontrolü yapmak eğer bir tepkiye rastlanırsa değerli maden testi yapılmalı.
Aslında bu çalışma bu noktaya geldi ise bu işi en az bizim kadar sizde biliyorsunuz, aramıza yeni katılınız hayırlı olsun hoş geldiniz. Lütfen bizimde side kurallarimiz var öncelikle onu okuyun ve çalışmalarınızı yasal yollardan yapınız. ALLAH yardımcınız olsun.

wolf_52

Kullanıcı
Teşekkür ederim... kazı yapılıp bırakılmış bi yerde rastgeldim bu taşlara. Hangi medeniyete ait olduğunu biliyormusunuz?
ortadox ermenilerine...yakınlarda yada civarda,kilise ve ören yeri olması gerek ekilip biçilen tarla yıda bulunmanız icap eder.,emarelerin çıkan yeri devam edin,

Üst Alt