Işaret Mi Değil Mi ? | Define işaretleri ve anlamları

Işaret Mi Değil Mi ?

DeLiCebey

Vip Üye
ustalarım resim kalitesiz cıkmıs eski bi telefonumdan cekilmis olmakta.. bu işaretmidir doğalmıdır veya işaretse ne yapmamız lazım bu konuda fikri olan ustalarımdan yorum bekliyorum , yalnız resmi yakınlastırınca küp kazan şekli vermekte agzı resme göre sola bakıyor.

kayanın sol tarafı..

resimi yakınlastırınca işaretin aldıgı görünüm bu şekilde..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
SENİ MUSTAFAYA ŞİKAYET EDEBİLİRİM.en azından açığından zemin görebilecek kadar geniş açılı olsaydı iyi idi.
sevgili delicebey kardeşim,ben sola bakan baş olarak görüyorum.

bana göre bakış yönü bu kısıma meyilli ise,zemine akarlı V benzeri oymayı görüyorsun. üstte de bir kanal var gibi. ama yeterli anlaşılması zor. bana karizmayı çizdireceksin. güzel geniş açılı detaylı fotolasan da bizlerde tam anlayarak yazsak günahmı olur.:D boşluk tespiti yapmadınmı. görülen kısım kayaya bağlı bir gizemi verir görünümde.ayrıca açığından görülen arka kısımlarda küçük bir gezinti yapılabilir.sağlıcakla sevgiyle. benim delikanlımın gözlerinde öpüver.

DeLiCebey

Vip Üye
İkizceli ustam tşkler :) ustam biz buraya gittigimizde ozaman yanımızda çubuk yoktu eski telefonum vardı öyle gözüme carptı da resmi cektim , iyi telefon da balık tutmaya gittigimizde suya düstü rahmetli oldu , yalnız söyle bi durum var oradan mal alındı 15 20 sene evvel alınan yer bu kayanın alt tarafına düşüyor yani o mal bu işaretin malı degil , yanımdaki abi ustasıyla hayvan otlatırken tümsek gibi çakıl yıgını diyelim oyle bi yer gözüne carpmıs dedi ayagımı vuruyorum bosluk sesi geliyor bigün cubukları getirde bakalım neymis ozaman farklı çubuk aldım da gittim boşluk veriyor iceride metalide veriyor dedik bu çubuklarımız metal diyor diger çubuklarımız ne diyecek gibisinden hava sartlarıda el vermedi gidemedik öyle kaldı orası tahminim bu kaya bizim cekim aldıgımız yerin yakınlarında arası 20 30 mt kadar kurumus dere yatagının çatal yaptıgı yerde boyna taşlar cıkıyor dolgu oldugu belli havalar düzelsin yeni sistemimizle bi gidip bakalım neymis orası ortaya cıkar elbet..saglıcakla kal ustam

MAVRAN

Vip Üye
Ustam! İkizce ustamın yazdığı gibi adam başı var baktığı yerde ne var resimlerseniz....

DeLiCebey

Vip Üye
Ustam! İkizce ustamın yazdığı gibi adam başı var baktığı yerde ne var resimlerseniz....
Başın baktığı yerde yiğma var ustam.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

DeLiCebey

Vip Üye
Güzel, ne diyeyim sana hayırlı olsun.
Sağol ustam yigma da metal tespitinde bulunmustuk daha önce . havalar iyi olursa bu hafta gideriz oraya.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

MAVRAN

Vip Üye
Tecrübe olsun diye soruyorum yanlış anlamayın, yığma yakınında şu kaynağı varmı.

DeLiCebey

Vip Üye
Yigma yakininda taştan yapilmis köprü var kurumuş dere yatagi var

Üst Alt