Işaret | Define işaretleri ve anlamları

Işaret

gıral

Vip Üye
Birinci resimdeki kayanın önden çekilmiş biresmi varmı. Birle iki aynı kayamı

SerdenGecti63

Vip Üye
Yok Ustam Ama birinci resimdeki kaya nın üzerinde oyma var

cantar

Vip Üye
serdengeçti 63 kardeşim bir savaşçı bir asker komutan mezarı alanındasın yatan bir aslan var iyi bir çalışma le sonuca ulaşırsın daha önce açılmamışsa tabii..

.

SerdenGecti63

Vip Üye
Hiç açılmamış ustam çünkü burayı ayda bir kez ziyaret ediyoruz. Ustam burda tam olarak ne yapa biliriz. Mezar yakında ola bilir mi. Çubukla baksak olur mu. ? Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Rabbim de size yardımcı olsun inşAllah.

arkeolive

Kullanıcı
oXk8Eq.jpg

Güzel ustam

arkeolive

Kullanıcı
Ustam bizi biraz daha aydınlatırmısınız rica etsem. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Burası mezardan daha cok bana mahsen oda gibi geliyor bu çizdiğim yer büyük bir ihtimalle kapak fakat kontrol icin yapilmis olabilir iceriden besleme direk olması gerek üstten bir giriş olmalı yada tam tersi giriş cizdigım yerden üstten kontrol olabilir detaylı incelemek gerek aslinda boyle yerlerin etrafinda donerek yanlardan ve ustten videosunu cekip evde dikkatlice izlemenizi tavsiye ederim çünki arazide o an goremediklerinizi sonradan evde izlerken Aaa burada buda varmiş diyebiliyorsunuz bu benim kralice mezari ve hediyeleri videosunu ilk yer tespitine gidip cektigimde 15 gün boyunca defalarca izledim ve sonunda herseyi çözdüm