işaretler dehşet | Define işaretleri ve anlamları

işaretler dehşet

babuba

Kullanıcı
bi bakın bakalım ustalar. yer altındaki olağan dışı unsurların radyasyon etkisi mi yoksa olağanüstü bi durummu

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: işaretler dehşet

İlginç:confused:

msftdftr

Kullanıcı

herbisit kullanmış biri sanki ot ilacı ....ilginç....

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

sallamasyon adamın verdiği yorum bile belli ediyor daha önce hiç böyle bişey olmamıştı diyor sonrada içinde matar oluyo şimdi yok 15 günece çıkar diyo yerde zaten tarla değil arazi boş ne saçma haberler gördük yapıp yapıp doğa olayı gibi gösterilen

DEFHUNTER

Yasaklı
Yasaklı

Bir tür karınca harmanı,hilal yapıp yön kesilir ve su birikmesi ile saman ekilir sonrası mantarlaşma olur karıncalar ise zaman içerisinde stok yapar bunu..

:cool:

msftdftr

Kullanıcı

Bir tür karınca harmanı,hilal yapıp yön kesilir ve su birikmesi ile saman ekilir sonrası mantarlaşma olur karıncalar ise zaman içerisinde stok yapar bunu..

:cool:

def dostum saman nasıl ekilir ? benim kafa basmadı buna yaw.. karınca su ihtiyacı için yapar bunu çöllerde daire seklinde ama bu gerçekten ilginç.....

DEFHUNTER

Yasaklı
Yasaklı

def dostum saman nasıl ekilir ? benim kafa basmadı buna yaw.. karınca su ihtiyacı için yapar bunu çöllerde daire seklinde ama bu gerçekten ilginç.....

Karıncalar yuvalarına saman parçaları çeker saman parçaları bir süre sonra nemlenir vede mantar çıkartır,karıncada bu mantarı yer..Bunu yeryüzünde plan yaparak gerçekleştirir bölge yerlerde yani saman alanına yakın yerlerde yağmuru bekler hilal kesimlerle biriktirme yapar sonrada dış biriken saman ların nemli otla birleşmesi sonucu mantarlaşma oluşur..Karıncalar akıllı hayvanlar işi bilirler.

msftdftr

Kullanıcı

Karıncalar yuvalarına saman parçaları çeker saman parçaları bir süre sonra nemlenir vede mantar çıkartır,karıncada bu mantarı yer..Bunu yeryüzünde plan yaparak gerçekleştirir bölge yerlerde yani saman alanına yakın yerlerde yağmuru bekler hilal kesimlerle biriktirme yapar sonrada dış biriken saman ların nemli otla birleşmesi sonucu mantarlaşma oluşur..Karıncalar akıllı hayvanlar işi bilirler.

soktun gene lafı bana:D ben karıncaları izlemeye gidiyorum gece görüşürüz...

Üst Alt