Işaretler Doğal Mı? Yoksa Bişey Çıkar Mı | Define işaretleri ve anlamları

Işaretler Doğal Mı? Yoksa Bişey Çıkar Mı

smhylmz88

Kullanıcı
nELdll.jpg

gXZgr3.jpg

ustalar bu işaretlerin bi anlamı var mı yoksa tesadüf mü?

esrarengiz2828

Kullanıcı
bun kayanın hertarafını görse idik daha iyi olacaktı burdaki oymalar çok eskiye benziyor kasa türü bi delik konturolu yap tahta tokmakla boşluk ara iki delik içlerinin ne kadar derin olduğunu yazmamışsın buda önemli yoksa kasaya direk para atmak içinmi kullanılıyordu soyuldumu delik karşıya bakıyomu açıkmı detalı resim yüklemelisin saygılar

MAVRAN

Vip Üye
taş-4b3cb.jpg

Kare içinde olan yerlerin net yakın resimlerini görmek lazım. ve ok yönünde nereyi görüyorsunuz.
Kayanın alnından ve diğer cephelerden resmini görmeliyiz.
aşağıda beyaz olan yerde boşluk kontrolü yapmalısınız ağaç tokmak kullanabilirsiniz.
ve son olarak bu deliklerin sonradan açılmış olabileceği kanısı bende uyandı neden derseniz bir his yanılıyor da olabilirim.
ALLAH Yardımcınız olsun.

Son düzenleme:

MAVRAN

Vip Üye
2828 kardeşim işaretlediğiniz yeri gördüm ancak bir çalı var gibi geldi işaret yok sanırım. yinede bir kontrol etmekte fayda var.

MAVRAN

Vip Üye
Kardeş işin rengi sen resim paylaştıkça değişiyor burdada güzel yer gözüküyor en kisa zamanda yerinde olsam yeni resimler çekerim. Ve bu kayanın mutlaka üzerini resimle. Derenin karşısındaki kayalığın resimlerini de görmeyi istiyorum.

smhylmz88

Kullanıcı
MAVRAN abi ilgin için tesekkur ediyorum en kısa zamanda yeni fotoları cekeceğim.. cihaz ile arasak sonuç alırmıyız?

Üst Alt