Işçilik Varmi Sizce Ustalarim. | Define işaretleri ve anlamları

Işçilik Varmi Sizce Ustalarim.

Yörük2006

Kullanıcı
283dd05c57bcc3767360459349e93427.jpg

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
yörük ustam bu taşın dibi benim ilgimi çekti sanki dibi boş ve otların büyümesi tuhaf öteki taş kenarlarında tıraşlanma var gibi daha açılı bi resim yada işaret felan yokmu yanlarında yada taşın oraya bi boşluk konturolu uygulaya bilirsin saygılar ustam başka dikkatimi çeken biyer yok gibi

blutx

Kullanıcı
Yörük usta doğal gibi göründü bana! yinede tecrübeli ustalar yorumu güzel olur..

Yörük2006

Kullanıcı
yörük ustam bu taşın dibi benim ilgimi çekti sanki dibi boş ve otların büyümesi tuhaf öteki taş kenarlarında tıraşlanma var gibi daha açılı bi resim yada işaret felan yokmu yanlarında yada taşın oraya bi boşluk konturolu uygulaya bilirsin saygılar ustam başka dikkatimi çeken biyer yok gibi
Bende ayni dediklerinizi gördüm ustam tabi usta gözüyle bakilmasi ayri saygilarimla ustam.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ljMZ4b.jpg

Yörük usta ne kadar doğal görünümünü versede 2 zeminaltı mezar odasının işaretlerinin yan yana durması ve kırmızı daire içindeki gizli işaretlerin bu 2 işareti desteklemesi sonucu burada hemen altında bulunan mezarı ve girişininde ok yönünde olduğunu değilse ok yönü küçük bir ihtimalle önündedir boşluk testi ile söylediklerimi göreceksindir değerli bir yer olduğunu düşünmüyorum bakalım diğer ustalarımız ne diyecek

Yörük2006

Kullanıcı
ljMZ4b.jpg

Yörük usta ne kadar doğal görünümünü versede 2 zeminaltı mezar odasının işaretlerinin yan yana durması ve kırmızı daire içindeki gizli işaretlerin bu 2 işareti desteklemesi sonucu burada hemen altında bulunan mezarı ve girişininde ok yönünde olduğunu değilse ok yönü küçük bir ihtimalle önündedir boşluk testi ile söylediklerimi göreceksindir değerli bir yer olduğunu düşünmüyorum bakalım diğer ustalarımız ne diyecek
. Burasi mezarlik alan ustam dediklerinizin dogruluk payi yüksek diye düşünüyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

yörük kardeşim arkadaşlarımıza ilave olarak sol kayanın üstüde işçilikli.burada oda çıkar ama bana göre bir değer taşıyacağını sanmıyorum.

Yörük2006

Kullanıcı

yörük kardeşim arkadaşlarımıza ilave olarak sol kayanın üstüde işçilikli.burada oda çıkar ama bana göre bir değer taşıyacağını sanmıyorum.
Ikizceli ustam fotografiniz görnmuyor.ayrica yorum icin sagolun ustam.

MAVRAN

Vip Üye
Kardeşim Ustalarima ilaveten Erdem Ustamın işaretlediği kayanın önünde yerde küçük kayaçıklar var ya işte orada veya 1mt önünde boşluk kontrolü etmenizi tavsiye ederim. Hakkınızda hayırlısı.

Üst Alt