Işçilik Varmı Ustalarım ? | Define işaretleri ve anlamları

Işçilik Varmı Ustalarım ?

Karamıstık

Kullanıcı
Ustalar tekrar paylaşmak durumunda kaldım. Herkes düşüncesini yazsın dogru yanlış.
93bcb5b27078db61d84a7635129afa50.jpg
fcf3449c5c6190bde02defa073576108.jpg
17e7ce7af3372c7da3abcb48332b093c.jpg
7be7edc227f93b92d2be5d0481f2efb3.jpg
a2db0cb1b6f7beee23b5fd97e4d3877c.jpg
ea4798444034daa076cea418d0b37caf.jpg
1f6fdc4805342bcaa5ecde3239fb584f.jpg
657d133985b332df006cd5f56c3bbde1.jpg
15f3b5c21407d1a4c1a1250c557f0622.jpg
30f675712624d411b7e3551de0a13275.jpg

SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
doğal bu taşlar bir anlam taşımıyor kanatindeyim
tabi bu benim acizane yorumumdur ustalar neder
bunu bilemem ama boşuna vakit harcamayın derim.

Karamıstık

Kullanıcı
doğal bu taşlar bir anlam taşımıyor kanatindeyim
tabi bu benim acizane yorumumdur ustalar neder
bunu bilemem ama boşuna vakit harcamayın derim.
Sagol ustam yorumun için. Ustalar bir baksın bakalım ne diyecekler.

sondurak

Kullanıcı

(beğendim)(dikkat):eek:,,Mezarlık Alandasınınız..!! Akıllı Sistemle Kontrol Ediniz.. Çalışmalar Yasal Yoldan Devamm..!!

93bcb5b27078db61d84a7635129afa50.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili kardeşim,
kayaların ,işçilik yüklü olmasına rağmen,resimlerin kalitesiz olması,yapılan işçilikte ,bulguların yeterince anlaşılır olmaması ,bazı detayların anlaşılmasını önlediği için,seni yanıltmamak adına ,ayrıca hafifte olsa bir deforme yapılmış olması,ustalarımızı yorumdan alı koyan sebepler olmuş.
alt siyah çizdiği yerleri yok sayalım. kayaların neye benzetilmeye çalışılmış olduğuna dikkat edelim.
arkadaki kayalar yerleştirme. ön iki kayanın arasına dikkat edelim. acaba neden o hale getirilmiş . ara noktaya üstteki kayadaki oymadan aşağı sanki belirsiz bir iniş konmuş. resim net olsa ve üst oyma anlaşılır halde görünebilse,çok daha emin yorumlanırdı.
öncelikle bu görünüm burada boşluk tespitinin gerektiğini söyler.
kayaların arazi içindeki bulunduğu konum,bir gizemin yapılması adına gayet uygun.
ikinci olarakta, sağdaki önlü arkalı iki kayanın sağ kısımlarının ,daraltılarak sağ istikametini,
yine sol ön kayanın sol bitim uzantısının sol kısma dikkat edilmesi gerektiğini söyler.
her iki yönde dikkat çeken kaya ,setli ve benzeri yerlerde yine boşluk tespiti ile buranın gizemleri çözülür.
sana tespiti birinci önceliğin olarak tavsiye ediyorum.başka bir düşünce deki girişim sonuçsuz kalmaya mahkumdur. işçiliğin de kesin olduğunu söylemek isterim. sağlıcakla.

Karamıstık

Kullanıcı

sevgili kardeşim,
kayaların ,işçilik yüklü olmasına rağmen,resimlerin kalitesiz olması,yapılan işçilikte ,bulguların yeterince anlaşılır olmaması ,bazı detayların anlaşılmasını önlediği için,seni yanıltmamak adına ,ayrıca hafifte olsa bir deforme yapılmış olması,ustalarımızı yorumdan alı koyan sebepler olmuş.
alt siyah çizdiği yerleri yok sayalım. kayaların neye benzetilmeye çalışılmış olduğuna dikkat edelim.
arkadaki kayalar yerleştirme. ön iki kayanın arasına dikkat edelim. acaba neden o hale getirilmiş . ara noktaya üstteki kayadaki oymadan aşağı sanki belirsiz bir iniş konmuş. resim net olsa ve üst oyma anlaşılır halde görünebilse,çok daha emin yorumlanırdı.
öncelikle bu görünüm burada boşluk tespitinin gerektiğini söyler.
kayaların arazi içindeki bulunduğu konum,bir gizemin yapılması adına gayet uygun.
ikinci olarakta, sağdaki önlü arkalı iki kayanın sağ kısımlarının ,daraltılarak sağ istikametini,
yine sol ön kayanın sol bitim uzantısının sol kısma dikkat edilmesi gerektiğini söyler.
her iki yönde dikkat çeken kaya ,setli ve benzeri yerlerde yine boşluk tespiti ile buranın gizemleri çözülür.
sana tespiti birinci önceliğin olarak tavsiye ediyorum.başka bir düşünce deki girişim sonuçsuz kalmaya mahkumdur. işçiliğin de kesin olduğunu söylemek isterim. sağlıcakla.
İkizceli ustam yorumladiğin için tşkler. Bende diyordum nerede ikizceli ustam alınmaya baslamıstım. Ustam tekrar gittiğimde daha net çekicem. Yasal işlem yapıcam burda biraz daha inceleyim ustam.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
buraya gerek yok.diğer konundaki oymaların bir kaç m.ön açığını çeksen giriş görülür .
hava şartları müsait olur gidersen ,inşaallah boşluk tespiti imkanın olur da paylaşırsın. bizde mutlu oluruz.
tespit imkanı olmazsa sakın dokunma. yüzeyden yapılacak bir işlem değil.konuya vakıf olabileceğin zamanı beklemek en doğru yol olacaktır.aksi bir durum yeri bozmaktan başka bir kazanım vermez. sanırım çorum bölgesi. yer müsaitse,bir gün gelir alırsan yardımcı olmaya çalışırız inşaallah.

Karamıstık

Kullanıcı
buraya gerek yok.diğer konundaki oymaların bir kaç m.ön açığını çeksen giriş görülür .
hava şartları müsait olur gidersen ,inşaallah boşluk tespiti imkanın olur da paylaşırsın. bizde mutlu oluruz.
tespit imkanı olmazsa sakın dokunma. yüzeyden yapılacak bir işlem değil.konuya vakıf olabileceğin zamanı beklemek en doğru yol olacaktır.aksi bir durum yeri bozmaktan başka bir kazanım vermez. sanırım çorum bölgesi. yer müsaitse,bir gün gelir alırsan yardımcı olmaya çalışırız inşaallah.
Gelir alırım ustam ne demek. Belki bizde bir şeyler kaparız. Bölgem zengin bir bölge. Görsel, bilği ve tecrübe amaçlı ugrayacagımız yolumuzun üzerinde kendi bölgemizde farklı yerlerde var fikir almış oluruz. Karda tespit yapabilirmiyiz ustam.

Üst Alt