Işte Gerçek Hazine | Define işaretleri ve anlamları

Işte Gerçek Hazine

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

değerli mekan sakinleri,
uzun süredir yapmak istediğim ama bir türlü fırsat bulamadıgım bu konuyu şuan açtım. :)

bir çok ustamız ile üyemiz ile bir hal hatır yapma isteği olmasına rağmen dünya hayatı dediğimiz şu fani ve geçici hayattaki meşgaleler buna hep engel oldu.

fırsatını bulmuşken buradan yazmak istedim. tüm mekan sakinleri nasılsınız iyisiniz inş.
işiniz gücünüz rast gitsin.
rabbim aradıgınızı bulmayı nasip etsin, kim neyi arar neyi isterse Rahman olan Rabbimiz size onu versin.

buradan uzun süre geçmesine rağmen bir hal hatır soramadıgım @Erdem ustaya @KARE(KUKIR) ustaya @Lacivert24 ustaya @ankara ustaya @GOLD SAFİR @kervan07 @BaTTaLGaZi44 @osi ve @METİN ustaya @Meltun @MAMİ ustalara selam eder haklarını helal etmelerini isterim.
işlerimin yoğunluğu sebebi ile foruma sadece hata arıza konuların yanlış yere acılması öneri ve istekler gibi durumları kontrol edip cıkıyorum.
elbet mazeret degıl ama, abilerim ve dotlarımdan bunun için özür diler haklarını helal etmelerini rica ederim.

ve forumda aktif olan bizlerle birkez bile olsa diyalog kurmus üyeler aklıma gelmeyen isimler, Allah için hepinizin varlıgından ve forumdaki duruşlarınızdan haberdarım, hepiniz hakkınızı helal edin. bir hal hatır sormak bir selam vermek elbette zor degıl, lakin işler sebebi ile bu aksıyor bu unutuluyor.

Allah için hepinizi seviyor sayıyorum. bir hatam oldu ise kırıcı olduysak hakkınızı helal edin, insan oğlu şaşar, bir anlık snirle nefis ile kırıcı olabilir, varsa böyle bir hatam özürümüde burdan dilemiş olayım.

işin özü,
mekan sakinleri, tüm üye arkadaşlar, forumda 1 tek bile mesajı olmayan uzaktan takip eden arkadaşlar ,nasılsınız iyisiniz inş

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
seninde işlerini rast gitsin bozkurt üstat allah herkezin gönlüne göre versin

amin ustam amin inş, arada selam sabah edelim, herhangi bir sıkıntı bir soru, hiç çekinmeden sorun lütfen. özel mesajı kapalı olan ustaları anlayışla karşılamanızı rica ederim.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bozkurt kardeşim hakkım helal olsun.
Hayat malum meşkale içerisinde geçiyor iyi diyelim iyi olsun bunada çok şükür.

eyw saolasın ustam,
Allah daha iyi etsin inş.
ve mesaj yazmaktan cekınmeyın lutfen, bakıyorum forumu görüntüleyen üyelerimize ama cvp yazmaktan cekınıyorlar.mesaj yazmak ile bir sıkıntı olmaz.sizde buyrun inş.

İRON

Kullanıcı
hay ALLAH c.c razı olsun be mubarek.
sıkıntı yok elhamdulillah sizleride sıkıntısız görmek ayrı bir sevinç olsa gerek.
ne yaptınızki hakkımız olsun sizde olsa bile helalu hoş olsun be mubarek.
rabbim yar ve yardımcın olması dileği ile..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ve aleyna aleykümselam.
seni site sahibinden öte bir kardeş gibi görüyoruz.
bey efendiliğinin yanında,hakkaniyetli oluşun herkese eşit duruşun bizlere çalışma şevki eriyor.
kırılmasın diye yeni bir üyemize bile,gerektiğinde eğilmen,bir saldırı durumunda hamiliğini gerektiğince göstermen, kimsenin gözünden kaçmadığı gibi,gururlanmamıza vesile oluyor.
koltukların kabarmasında,:D ben kendi adıma buradaki kardeşlik bağlarının bu denli olacağı başka bir oluşum düşünmüyorum. aile ortamının oluşmasında her ne kadar bütün arkadaşlarımızın emeği olsa bile ,senin duruşunda farklılık olsaydı,binlercemiz bu ortamı sağlayamazdık.
atalarımız kırk işçi bir başcı sözünü boşuna söylemediler her halde. başı kokmayan balığın gövdeside kokmaz.
böylesine nezih bir ortamı sağlama gayretine minnettarlığımla,katkı yapan düzenin korunmasında ve üyelerin paylaşımlarına ve isteklerine samimi yapıcı katkılarını sunan bütün değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. ALLAH birliğimizi yeni katılan üyelerimizle daim etsin inşaallah.

Üst Alt