İstek üzerine gezdiğim yerlerden resimler | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

İstek üzerine gezdiğim yerlerden resimler

wasp

Kullanıcı
Cevap: İstek üzerine gezdiğim yerlerden resimler

wasb kardeş gönlüne sağlık.
bozkurt ustam muhtarı umreye veya herhangi bir yere bir kaç gün tatile gönderiverin.köpeğide bir parça etle küfenin içinde çam ağacına bir akşam misafir ediverin.
şakası bir yana son resim çok hoş gezmeye görmeye değer. ikinizede teşekkürler.

Bozkurt ustam kafayı muhtara ve köpeğine takmış:D ustam benim buraya gittiğim gün hava kapalıydı bozkurt usta gibi güneşli bir gün değildi bende daha çok resim var ama güzel çıkmadığı için yüklemedim Ya aklıma birşey takıldı geçen yıl birileri mangal közde çay falan diyorlardı kimdi onları ben çıkartamadım :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: İstek üzerine gezdiğim yerlerden resimler

Bozkurt ustam kafayı muhtara ve köpeğine takmış:D ustam benim buraya gittiğim gün hava kapalıydı bozkurt usta gibi güneşli bir gün değildi bende daha çok resim var ama güzel çıkmadığı için yüklemedim Ya aklıma birşey takıldı geçen yıl birileri mangal közde çay falan diyorlardı kimdi onları ben çıkartamadım :)
benim olmadığım kesin. öyle güzelim yerde közde çay.bilmiyorum nasıl gider.iyi gider iyi gider. yalnız sen böyle resimleri pek yükleme günaha girersin. ac insana firinda sıcak ekmek gösterir gibi oluyorda. günah günah. ne yapalım kanun koyucular sağolsunlar. haydi sağlıcakla kal kardeşim.