Iyi Akşamlar Bu Resimlere Yorum Alabilirmiyim | Define işaretleri ve anlamları

Iyi Akşamlar Bu Resimlere Yorum Alabilirmiyim

enespasa

Kullanıcı
://resim.defineforumu.com/?di=B5IU[/IMG]/?di=RI7R[/IMG]]

enespasa

Kullanıcı
konuyu yanlış yere açtım
yönetici arkadaş forumlara taşıyabilirmi teşekkürler

karanar

Kullanıcı

en dikkat çekici olan bu işaret. böyle bir ''H'' mahsenle ben de uğraştım ama henüz sonuç almak nasip olmadı. hem de aynı yukarıda olduğu gibi yanında da kalp işreti vardı. bu kalp bayan mezarı anlamındaki kalp değil, bu tılsım anlamındaki kalp, zaten çalışmaya başlar başlamaz durum kendini belli ediyor :eek:
kalp ve H işaretli yeri burada paylaşmıştım.ama seninkinde farklı olarak mezar oymaları (yuvarlak kırmızı içindekiler) da var.zor ama tatmin edicidir. 3 notasına değerli koyulur. güney yönündeki odalardan aşağı mahesene inilir.
resimlerindeki en güzel işaretlerinden bireide Gamalı haç yani svastika, MUtlu hayat anlamına gelir, yön vermez, ( kolları aynı olduğu sürece) neredeyse, 6-7 bin yıldır kullanılan bir işarettir. çok güzel bir yerdesin. dikkatli ve sabırlı ol.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
karanar ustamıza ilaveten,
yön arazi yapısına göre değişim gösterir. o ayrıntıya takılmadan, boşluk tespiti ile tünel başlangıçlarını belirlemek gerekir.

bu noktanın sağlı sollu oymayı görecek şekilde ön bir kaç m.açıklarından görüntüsünü çekiver. bakalım odaların yerini ve başlangıcını göreb iliyormuyuz.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Ikinci ve son resim tamga diğerlerini ustalar yazmış bölge sanırım yaylak civarı.

enespasa

Kullanıcı
karanar ustamıza ilaveten,
yön arazi yapısına göre değişim gösterir. o ayrıntıya takılmadan, boşluk tespiti ile tünel başlangıçlarını belirlemek gerekir.

bu noktanın sağlı sollu oymayı görecek şekilde ön bir kaç m.açıklarından görüntüsünü çekiver. bakalım odaların yerini ve başlangıcını göreb iliyormuyuz.

Üst Alt