Izli sunak _ hisar | Define işaretleri ve anlamları

Izli sunak _ hisar

R00T

Vip Üye
200 metre uzak dediğin kaya dibine doğru ve 11 -23 adım kadarda doğusuna bakarsın düz zemine .
Ayrıca köklü kaya dediğin doğal 3 basamak yapıyor dibi ise V açı durumunda. Basamaklara yakın civarlarda güneybatı yonu olabilir giriş bakmalısın. Bu kısımda giriş emaresi goremezsen tersi yönde bakinirsin diğer büyük sunak kanal demissin birde sunu gibi C benzeri kısım var . Burası yine zeminalti oda der. Ne odası olduğu acılinca bilinir.

define67

Kullanıcı
به سمت پایین صخره که می گویید 200 متر است و 11-23 قدم به سمت شرق به سمت زمین صاف نگاه می کنید.
علاوه بر این، آنچه شما به آن سنگ ریشه عمیق می گویید، به طور طبیعی 3 پله ایجاد می کند و پایین آن در زاویه V است. باید به دنبال ورودی باشید که ممکن است در جهت جنوب غربی و نزدیک پله ها باشد. اگر در این قسمت هیچ نشانه ای از ورود نمی بینید، به طرف مقابل نگاه کنید، کانال بزرگ محراب دیگر را گفتید، همچنین یک قسمت C مانند مانند پیشکش وجود دارد. او می گوید این دوباره اتاق زیرزمینی است. وقتی آن را باز می کنید می توانید بفهمید چه اتاقی است.

Lütfen fotoğrafta gösterin.
200 metre uzak dediğin kaya dibine doğru ve 11 -23 adım kadarda doğusuna bakarsın düz zemine .
Ayrıca köklü kaya dediğin doğal 3 basamak yapıyor dibi ise V açı durumunda. Basamaklara yakın civarlarda güneybatı yonu olabilir giriş bakmalısın. Bu kısımda giriş emaresi goremezsen tersi yönde bakinirsin diğer büyük sunak kanal demissin birde sunu gibi C benzeri kısım var . Burası yine zeminalti oda der. Ne odası olduğu acılinca bilinir.
sunu gibi C benzeri kısım var.
nerede demek istiyorsun?
Lütfen fotoğrafta gösterin.
Kara taşın altında olabilir mi?

R00T

Vip Üye
Karataş'ın altı şüpheli evet .Sonra doğu yönü ağırlıklı olarak 23 adım kartasin uzağına kadar bakarsın . Kanallı kisimda diğer sunaklarda zaten kendi yakın civarlaridir. Ama ben bu küçük fotoğraflardan geniş alan göremedim . Demek etraflıca göremiyoruz bizde daha ne diyelim ki.

define67

Kullanıcı
Karataş'ın altı şüpheli evet .Sonra doğu yönü ağırlıklı olarak 23 adım kartasin uzağına kadar bakarsın . Kanallı kisimda diğer sunaklarda zaten kendi yakın civarlaridir. Ama ben bu küçük fotoğraflardan geniş alan göremedim . Demek etraflıca göremiyoruz bizde daha ne diyelim ki.
🙏👍

TRUVA

Admin
Kardes ok sivri ucun ok yonune bak 10 m gibi ok yonunde tabana test yap. Ne varsa goreyim. Orada bir sey olacak.

Ekli dosyalar

• 20241025_230108.jpg
    20241025_230108.jpg
    122.2 KB · Görüntüleme: 5

dardanos

BAKMAKMI GÖRMEKMİ ????...
Super Moderatör
Kanallı taş ile kara taşın arası 11 adımmı öyle ise kara taşa yönel yada tam tersi ...hiç biri değil ise dört yönde 11 adımda ne dikkat çekiyor. 200 metre mesafedeki kayadaki oyma içeri doğru darmıdır. Dar ise o kayayıda es geçme.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Bağımsız alanlar...

Yazılanları kontrol ve teyit ediniz.

Bu arada da geniş acili fotoğraflar çekmeyi ihmal etmeyiniz.

Üst Alt