Kabartma Ucgen Arayan Var Mi? | Define işaretleri ve anlamları

Kabartma Ucgen Arayan Var Mi?

burgaz

Kullanıcı
ustalardan biri kabartma ucgenin cozumunu bilirmis.burada ne yapmali?cok resim var bu yerden,gerekirse yukleyecem.

yoksul

Kullanıcı
hep diyorum ikiz kenar üçgenin düz tarafını araştırmak gerekiyor sivri yönde birşey yok -hatda üçgenin duruşunda bir eğrilik varsa eğri tarafa bakmalı-burada ya taşın arkasında ya üçgenin üst tarafında bence arkada

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
arkadaşlarımız çok güzel yorumlar yapmış.

sadece soldaki gözleri kaçırmışlar. diğerlerindeki tespitlere katılıyorum. hepsi işcilikli yerler.
odasının üçgenin arkasında olduğunuda. yalnız kademeli traşlamalar ve arazi yapısı surartların bakışları girişin ön kısımdan olduğunu odasının ise kayanın içine doğru olduğunu düşünüyorum.
soru işareti koyduğum yer resmin birinde traşlı görünüyor. orayı incelemek yoksa ok yönlerinde biraz alt meyile bakmak gerekir.başka yerden olma ihtimali düşünmüyorum.üçgen kesim ama ,senin düşündüğün tiptekinden değil.
ayrıca burgaz ustam,horasan yosun tutarmı adlı konundaki gibi soldaki gözlerin istikametlerini ayrı değerlendir. odadan daha kolay bir noktaya ulaşabilirsin. tabiki tespitini başarabilirsen. sağlıcakla.

Üst Alt