Kablumbağa'nın Yolculuğu | Define işaretleri ve anlamları

Kablumbağa'nın Yolculuğu

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
39vddA.jpg
BZvk3g.jpg

İlk resimdeki kablumbağayı takibe aldığımızda bizi yaklaşık 30 mt sonra buraya 2.resimdeki sola bakıyor halde büyümüş olarak gördük,Duruşundanda belli olduğu gibi ve üzerindeki işaretleride incelediğimizde bize anlatacak çok şeyler olduğunu görüyoruz,Sizce nedir bu kablumbağanın derdi? :D Nasıl bir güzellik yapacak!

Son düzenleme:

Warning

Kullanıcı
Sonu selamet olur inşaallah üstadım başka bir bulgu yokmudur etrafında

cantar

Kullanıcı
BZvk3g.jpg

yılan ve nal 10cm kadar görünüyor sanırım büyük ihtimalle seni paraya götürür bence iyi bir araştırma inceleme yapman lazım.....sağ tarafı bu parçanın sanki bir yerden koparılmış gibi olduğunu kaktüsünde akdeniz veya akdenize yakın bir bölgeye ait olduğunu çağırışım yaptırıyor...

wolf_52

Kullanıcı
1 ci fotraf lapya gibi geldi bana 2 ci fotraf ise yerinde olmayan bir taş... önemini kaybetmeşş ... cantar ustamız ın dediği gibi gende bölgede arşdırma yapın derimm...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
BZvk3g.jpg

yılan ve nal 10cm kadar görünüyor sanırım büyük ihtimalle seni paraya götürür bence iyi bir araştırma inceleme yapman lazım.....sağ tarafı bu parçanın sanki bir yerden koparılmış gibi olduğunu kaktüsünde akdeniz veya akdenize yakın bir bölgeye ait olduğunu çağırışım yaptırıyor...
Yılan burada tüneli temsil ediyor,diye düşünüyorum,Kafasında büyükce x var kapalı tünel anlamında olduğunu düşünmüştüm,Üzerinde gizli işaretlerde çok ve küçük takip edilmesinide zorlaştırıyor,Kayanın solundaki işçilik sarı'nın sembolü,Kayanın burada özel yeri arkasındaki boşluk, resmi net görebilmek için mecburen yerinden oynatıldı yeri ve duruşu biliniyor,Burdaki dikenli incir kayaların üzerinde yetişiyor,İncirin altında büyük kayalar var görünen toprak sonradan dökülmüş ustam

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Sonu selamet olur inşaallah üstadım başka bir bulgu yokmudur etrafında
İnşaAllah usta,Bulguları ayrı ayrı konular halinde zamana yayıyorum,Hemen arkasındaki incirli kayanin arka alt solunda yığma var heralde yığmadan birşeyler anlaşılacak

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
1 ci fotraf lapya gibi geldi bana 2 ci fotraf ise yerinde olmayan bir taş... önemini kaybetmeşş ... cantar ustamız ın dediği gibi gende bölgede arşdırma yapın derimm...
Haksız sayılmazsın böyle düşünmen resimden dolayı,Buradaki işaretleri uzaktan alma şansı olamıyor görülmeyeceği için,O yüzden ve dikenli incirin buradaki azizliğinden böyle oldu,Yinede Eyvallah

Üst Alt