KALP | Define işaretleri ve anlamları

KALP

balkaya34

Kullanıcı
Sanıyorum buda çok güzel ve dokunulmamış işaret,
Bu işaretler domuz MANDIRASI yakınlarındadır,
Bu gün evde kaldık Çenem düştü galiba ,Bu kadar yeter ,

Ekli dosyalar

• 12748.jpg
    12748.jpg
    63.4 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

balkaya34

Kullanıcı
❤️ bir kalp te ben bırakayım. bizde seni seviyoruz ustam. dokunulmamış oldugunu nasıl anladık. işaret çok güzel.
Kalbi güzel , özü güzel , sözü güzel usdadım, Bizlerde adet ilk önce bu işareti gören bunun için de para var diye işareti kırar, Sanıyorum bunu hiç görmemişler, Aslında buraya gelip ((( Kadın uzvunu ))) aramışlar, Bu isaretden önceki Siteye resmini koyduğum isaretin aradikları işaret oldugunu sanmışlar,Yinede karasız kalıp bırakıp gitmişler, Aslında onlar buraya bilinçli gelmiş ama ,Yazılardaki isaret arasi mesafeyi hemen yanı başında gibi yazdıklarından dolayı bu yanlış diyip gidiyorlar,Aslında aradıkları yer Çatal.kaya gölü ve Domuz MANDIRASI dır, Aslında tamda içine girmişken olmaz diye bırakıp gitmişler,
Mesela Sarı gölün Doğusunda bir asger vardır, Tüfeği elinde küçüklüğü belinde, der , Bu askere bir yılan saldırır vaziyette ve oraya bir büyük taş getirdik Kapattık der, Doğru ,, Ama sazlı GÖL ünde doğusunda buda doğru ama arası 1200 metre civarındadır, Yani onlar hemen yanında gibi anlarlar ,Ve dahası, Asgeri eşkıya gömmüş ,Büyük bir taşın bir yüzeyine YILAN YAPMİŞ ve yılanın tam asğerin üstüne gelecek şekilde çevirmîs ve kapatmış , Burda ikiside doğru , Ama öyle değil ,, Demem.oki Bu kalbi görmemişler Dolayısıyla da kırılmamış, Kalbin Tam üsd noktasında serçe parmak ğirecek kadar delik var ,,,

Son düzenleme: