Kama Işareti Varmı Bu Karede? | Define işaretleri ve anlamları

Kama Işareti Varmı Bu Karede?

cesur58

Kullanıcı

saygılar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ne şanslı bir ayakkabın var. her ayakkabıya o kadar meblayı ezmek ve de tepesinde gezmek nasip olmaz.

lakin biraz falsolu bir atış gerekiyor. ayakkabının hafif içiyle teknik bir şut... gol olur.

ama asıl olay topuk pası yapabilmekte.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ve unutmadan bu resim çekme tekniğine 10 üzerinden 1 vermek lazım. hani bunun sivri ucu yönünü gösteren resim. sen para aramıyor musun?

cesur58

Kullanıcı
ne şanslı bir ayakkabın var. her ayakkabıya o kadar meblayı ezmek ve de tepesinde gezmek nasip olmaz.

lakin biraz falsolu bir atış gerekiyor. ayakkabının hafif içiyle teknik bir şut... gol olur.

ama asıl olay topuk pası yapabilmekte.
slm ustam resimi ben çekmedim arkadaşım çekti kayde değer birşey varmı diye siz ustalarıma danışmak istedim eğer yanlış anlamadım ise birşeyler var diyosunuz ben geniş açılı dörtbir taraftan resim isteyeyim sizin özellikle görmek istediğiniz bir yer varmıdır ustam . teşekkürederim saygılar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
sana uzak değilse gidip kendi gözzlerinle görmeni tavsiye ederim. bıçağın ucunun baktığı yönü, etraftaki başka dikkat çekici yerleri. işaretin olduğu kayanın yakın uzak detaylı ve çok sayıda resimlerini istersen güzel olur. son olarak da kayayı ıslatsınlar bakalım ve kurumaya yakınkende resimlesinler.

Üst Alt