Kamaraya Yansıyan Görüntü | Define işaretleri ve anlamları

Kamaraya Yansıyan Görüntü

tuncers

Kullanıcı

geçen yaz çalışma alanında ne olduğunu çözemediğimiz kelle ne kellesi olabilir.cinmi yoksa
ustam kelle derken ne kellesi başka bişeye benziyor muydu ya da neyin kellesi olabilir bi f,ikrin var mı ona göre bizde konu hakkındaki görüşlerimizi yazzalım

A21MEDLi

Admin
ben böylesi bi olaya denk geldim şöyleki,eskiden bi yerde gece çalışma yaptıktan sonra,yolda kafama küçük taş değince arkadaşlar saka yapıyor zanettim geriye baktım benden başka kimseler yoktu.bi taş daha kafam yiyince besmele çeke çeke hızlı adımlarla ekibe yetişmeye çalıştım .o geceyi hiç unutamıyorum.:D

denizliden20

Kullanıcı
ustam kelle derken ne kellesi başka bişeye benziyor muydu ya da neyin kellesi olabilir bi f,ikrin var mı ona göre bizde konu hakkındaki görüşlerimizi yazzalım
kardeş çalışma anında görünmüyor.zaten alanın resmini çekeyim evde bazı çalışmalar yapmam gerikiyordu.sonradan fark ettim

DeLiCebey

Vip Üye
Doğal oluşum diyorumm :))))))) resmi biraz aydınlattım

DeLiCebey

Vip Üye
ben böylesi bi olaya denk geldim şöyleki,eskiden bi yerde gece çalışma yaptıktan sonra,yolda kafama küçük taş değince arkadaşlar saka yapıyor zanettim geriye baktım benden başka kimseler yoktu.bi taş daha kafam yiyince besmele çeke çeke hızlı adımlarla ekibe yetişmeye çalıştım .o geceyi hiç unutamıyorum.:D
Kaç ustam kaçç :)))