Kapak Mı ? | Define işaretleri ve anlamları

Kapak Mı ?

baran

Kullanıcı
slm ustalar bi kaç arkadaşın dediklerine göre o çizdiğim yerde gömü olduğu söylüyorlar ve onun için rengi değişiktir diye yorumlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler

Buda uzaktan görünüm

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili baran nasıl bir yere ev yapılmış. evin öbür tarafı nasıl bir yer öyle.
konuya gelirsek. kayanın yapısı malum. sağ kısımda traşlanmış yer mevcut. yakınsa o kısmı bir çekiver. bakalım bizlere ne veriyor.
dediğin yerin kapak olacağını sanmıyorum. benim dikkatimi çeken üzerindekilerin verdiği ve alt kısmında bir kalp olduğu.
doğal olma ihtimalide olmasına rağmen bence olma ihtimali daha fazla. sağ kısımla birlikte okunduğunda ,sağ alt kısımdan girişli üste uzanan bir bayan mezar odası verdiğidir.
basit gibi görünsede boşluk tespitiyle ,incelemeni tavsiye ediyorum. sağlıcakla.

DRAGON-34

Kullanıcı
ben de kapak diyemiyorum ama kaya şüpheli -zaten öyle sağlam ve büyük kaya illaki bir amaç için kullanılmıştır varsa imkanın kayanın içini ve dışını tam manasıyla incele derim

baran

Kullanıcı
sevgili baran nasıl bir yere ev yapılmış. evin öbür tarafı nasıl bir yer öyle.
konuya gelirsek. kayanın yapısı malum. sağ kısımda traşlanmış yer mevcut. yakınsa o kısmı bir çekiver. bakalım bizlere ne veriyor.
dediğin yerin kapak olacağını sanmıyorum. benim dikkatimi çeken üzerindekilerin verdiği ve alt kısmında bir kalp olduğu.
doğal olma ihtimalide olmasına rağmen bence olma ihtimali daha fazla. sağ kısımla birlikte okunduğunda ,sağ alt kısımdan girişli üste uzanan bir bayan mezar odası verdiğidir.
basit gibi görünsede boşluk tespitiyle ,incelemeni tavsiye ediyorum. sağlıcakla.

ben de kapak diyemiyorum ama kaya şüpheli -zaten öyle sağlam ve büyük kaya illaki bir amaç için kullanılmıştır varsa imkanın kayanın içini ve dışını tam manasıyla incele derim

yorumun için tşkler ustam Sağ alt kısımda isteğin yerin fotoğrafı bu İkizceli ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
baran kardeşim sağ olda , dar alandan değil de ,açığından kayayı zeminle birlikte görebilirsek daha emin oluruz.

baran

Kullanıcı
ustam ikizceli ustanın isteği fotoları vermişim bakalım ne yorum yapacak ona göre istediğin alanın fotosunu çekerim ustA

star21

Kullanıcı
kayalar üst üste katılmış..yada ben yanlış görüyorym

Üst Alt