Kapak Olabilir Mi ? | Define işaretleri ve anlamları

Kapak Olabilir Mi ?

DeLiCebey

Vip Üye
merhaba ustalarım resimde görmüş oldugunuz yere 100 mt den fazla mesafeden çekim aldım alttaki kaya da işaret yön göstermekte ve buraya kadar geldim ..buna benzer bu bölgede bi yer vardı adamların elinde harita vardı geldiler açtılar .

ustalarım kayanın önüne geldim zaman çekimi çok güclü bir sekilde kayanın icine dogru veriyor kenarından dolastıgım zaman da hemen üstüne veriyor cekimi.

DeLiCebey

Vip Üye
değerli yorumlarınız cok tşkler ustalarım bu yer cok yüksek bi yer işaret dedigimse biri 20 santim içi oyulmuş çizgi onun altında 10 santim oyulmuş çizgi buranın malı var diyorlar hatta buraya gömen adamı zamanında öldürmüşler onu biliyoruz ki resimde görmüş oldugunuz kaya dan başka neredeyse hic kaya yok kayanın önüne geldigimde kayanın icine dogr cekimi veriyor üstüne cıktıgımda üstte yeri belirliyor kapak olma ihtimalini sunun icin dedim iki kayanın ortasında bi kaya ufak kaya parcası var dengeyi saglaması icin diğer tarafı toprakla bütünleşmiş digeri ise ufak kayaya denge saglansınsın diye 2 mt derinlik veriyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ustalarımız güzel yakalamış.

arkadakinin kapak olduğunu düşünme. öndeki koyma olmasın sakın.:p

sadece derinlik az geldi. daha derin olmalı. girişine kadar tespitine özen göster. o kadar sığsa hayret derim.

DeLiCebey

Vip Üye
ustalarımız güzel yakalamış.

arkadakinin kapak olduğunu düşünme. öndeki koyma olmasın sakın.:p

sadece derinlik az geldi. daha derin olmalı. girişine kadar tespitine özen göster. o kadar sığsa hayret derim.
ustam normalde 2 den fazla derinlik veriyor sadece 2 yazdım birde cok yüksek bi tepedeyiz aşşagısı uçurum diyebilirim :) ama tahminimce arkadaki yere saplanmıs kaya devam ediyor uzun bi kaya cıkabilir az birsey üzerinde toprak var bu hafta da tekrardan oraya daha ayrıntılı bir sekilde bakacaz ins .. bunun gibi bi yer daha var gidersem oranında resmini cekerim böyle büyük kaya koymuslar önüne dere yatagında köprünün altı kayayı nasıl yapmıslarsa kayayı ayırmıslar yerinden icinden de malı almıslar ve oranında derinligi tahminen 2 veya 2.5 mt kadar :)) yerdeki büyük kayanın önünde ustam çubuklar cok güclü bi sekilde kayanın orta kısmına dogru cekimi veriyor sanki dersin çubuk elinden ucuyor :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bak kendin söylüyorsun. ana kaya arkadaki.alyına girme mecburiyeti var öndeki neden konmuş;)
değerli vermesine de hiç şaşırmadım.

DeLiCebey

Vip Üye
bak kendin söylüyorsun. ana kaya arkadaki.alyına girme mecburiyeti var öndeki neden konmuş;)
değerli vermesine de hiç şaşırmadım.
valla ustam bu yer icin adamı öldürmüşler malı gömen kisiyi adam sürekli buraya geliyormus tepeye malın yerini sölememis die vurmuslar yazık olmus bakalım hayırlısı olsun bu hafta yagmur olmazsa ordayız..

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
değerli kardeşim haritayla geldilerse burada mutlak surette para vede değerli eşya olmasılazım gelenler vede malı saklayanlar ın sembolünü burada bulman lazım rastgele para aranmaz vede saklanmaz burada merkez işaret olarak ne var onu bulmalısın yada nereyi ne şekilde aradılar enbasiti büyük ismi namlı kaya varmı köprü çeşme ziyaret adı meşhur tepe yayla kilise göze batan nevar buişte büyük işaretten küçüğe gidilir bu iş böyledir ikincisi burayı sana yada başkalarına arattılarmı aramadan sormadan kimse yabancı yere gelip haritayla para aramaz mantığa aykırı bir durum ben orada kalpleri gördüm kalbimin atışı değişti 3 yerde malın var ama önce dediklerime acıklama yapman lazım haritalı yerlerin işi basit vede malı çoklu olur çubukla çekim alman normal ustalar tamam dese kayayı kırıp işaretleri tahrip edecen ondan sonra cok ararsın kalbin çözümü çok çok kolaydır ama ama biri sana aratıpta burayı bulup bize soruyorsan çok kötü yoldasın bilesin

Üst Alt