Kapı Arkada Mı? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kapı Arkada Mı?

wolf_52

Kullanıcı
Ustam 4 tane resim var sadece hepsi aynı açıdan. İşaretlerin bulunduğu taşı kapak olarak algılamışlar sanırım. Söyledim resim cekerlerse yüklerim yine. Resmî gönderen kişiye tılsım olma ihtimali var dediğimde ben gidince o korkup kaçar deri :) hiç inanmıyor tılsıma şeytana sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
işaretin olduğu yerde para olmaz paranın olduğu yerde işaret olmaz lakin her 2side bir birini görür..diye billiyorum,öyle diyenleri çok gördük taki başlarını bir musibet gelne kadr anlmazlar,RABBİM tüm inananları korusun,şeytanın ve tahifasının şerrinden,her kim onlara kapı diye tüyo vermişse, işaretleri yok etmesi maksadıyla demişdir, sakın tahrip etmesinler vatikanın oyununa gelmesinler, onların elinde buranın belgesi muhakak varki işareleri kırdırmak iserler,bu tuzağa düşmesinler ilaki sağlam bir utsa çıkar burayı çözecek..

metin77

Kullanıcı
işaretin olduğu yerde para olmaz paranın olduğu yerde işaret olmaz lakin her 2side bir birini görür..diye billiyorum,öyle diyenleri çok gördük taki başlarını bir musibet gelne kadr anlmazlar,RABBİM tüm inananları korusun,şeytanın ve tahifasının şerrinden,her kim onlara kapı diye tüyo vermişse, işaretleri yok etmesi maksadıyla demişdir, sakın tahrip etmesinler vatikanın oyununa gelmesinler, onların elinde buranın belgesi muhakak varki işareleri kırdırmak iserler,bu tuzağa düşmesinler ilaki sağlam bir utsa çıkar burayı çözecek..

Eyvallah ustam aynen iletiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

metin77

Kullanıcı
unnamed1.jpg

unnamed2.jpg

@ikizceli ustam bilgisayardan yükledim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sağ ol METİN USTA.
amacımız senin konuna görebildiğimizi yazarak katkı yapmaktı.
yalnız tavsiyene uymamışlar. çok yazık. en azından uzaktan toprağı ve sağı solu geniş açılı çekselerdi.
burada en azından ya iki kilise yada statülü mezar.yazılar kişinin ünvanı ihtimali yüksek. onun için mezar denilebilirde. ama normal olmaz.sağ üstteki hariç diğerleri normal . sağ üstekinde yatay kolların içinde sanki murç vurulmuş görünüyor. öyle ise bir birine yakın 4 aile mezarı olur. onlar sanki sağ ön ağırlıklı görülüyor.
diğerlerine dikkat edersen,yazılar dahi resme göre sola meyilli. bilhassa hacların sağ tarafları dik sol kısımları sola meyil vermiş. bu değirmen vermez ama yapıtların sol kısımda olduğunu verir.saedec soldaki ayrı görülen kayadaki yukardan aşağıya bir geniş bir iki tanede sağa doğru traşlanmış yer var. sol kısım bize derki benim hemen yakınmımda bir gizemim var. dikkat edilirse iki gözün resme göre soldaki de fazla uzaklaşmadan hafif çaprazıma sağdaki ise aşağıya kanal vermiş oda ön kısımıda ihmal etmeyin diyorlar. bunlar küçük yerlerdir ve aranılanı verebilecek özelliktedir. eğer gidersen o kısımları bir yoklarsın. belki duran vardır nasiptir. bilemeyiz. sonrada sola doğru arazi yüzeyinmde dikkat çeken kayalı tümsekli setli çukurumsu yerleri araştırırsın. onların başarabileceğini sanmıyorum.
selametle kardeşim.
unnamed2-de5a6.jpg

metin77

Kullanıcı
@ikizceli ustam seni yordum hakkını helal et. yorumların için çok teşekkür ederim. bu bölgede küçük bir köy var ve yaz gelince yaylaya çıkıyorlar. yaz gelince temmuz ayı gibi giderim. buranın taliplileri çokmuş 2 haftada bir ekip gelip arıyorlarmış. yaza kadar birşey kalırsa artık.