Karanar Usta Kayip Kacirildi | Define işaretleri ve anlamları

Karanar Usta Kayip Kacirildi

bebe555

Kullanıcı

Karanar usta kayip gorenlen yonetime haber versin 10 gunden beri haber alinamiyor

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Evet ya ustam özletti kendini. İşleri yoğun galiba yada zengin olup define işlerini bıraktımı acaba...:D:D:D
Bu islerin hasını esas zenginler yapıyor.
Merak etmeyin ustamız bu aralar işlerinin yoğunluğundan dolayı fazla vakit ayıramıyor. Ama içide gitmiyor değil yani.:D

sempatik_06

Kullanıcı
Bu islerin hasını esas zenginler yapıyor.
Merak etmeyin ustamız bu aralar işlerinin yoğunluğundan dolayı fazla vakit ayıramıyor. Ama içide gitmiyor değil yani.:D
Usta bende onu demek istemiştim ama cümleyi yanlış kurmuşum akşama kadar hatta gece yarılarına kadar PC başında geçiyor ömür. Çok şükür buğünümüze tabi zengin olunca işi büyüttü demek istemişdim. Daha yoğun çalışıp buraya uğrama zamanı olmuyor...:D(kahkaha)(kahkaha):D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
yaşadığına dair bir sinyal versin oda yeter. ;)
ustamızla görüştüm. istanbul ankara arası koşuşturduğunu,evi yeni taşıdığı için,henüz yoğunluktan dolayı inter bağlantısı yaptıramadığını söyledi. sıhhati çok iyi . oda bizlerin hasretinde. bütün ustalarımızdan üyelerimize kadar ayrı ayrı selamları var.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ustamızla görüştüm. istanbul ankara arası koşuşturduğunu,evi yeni taşıdığı için,henüz yoğunluktan dolayı inter bağlantısı yaptıramadığını söyledi. sıhhati çok iyi . oda bizlerin hasretinde. bütün ustalarımızdan üyelerimize kadar ayrı ayrı selamları var.
Aleykümselam...

Üst Alt