Kasa olma ihtimali? | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Kasa olma ihtimali?

n01hsuwja

Kullanıcı
Yasaklı
Arkadaslar kolay gelsin. aranıza yeni katıldım hepinize saygılar. burasi kanyonun içi yaşanti olmuş sol tarafta mezarlar var kayanin karsisinda sunak ve yaninda mezari var. kayanin baş tarafi figüre benzetilmiş. cihazim yok tek tabanca geziyorum. ( Kısaca anlattim kral mezari ve kaplumbağa mihrap sunak vs emareler cok var) ben kolay olanin peşindeyim hobi olarak geziyorum doğa'yı seviyorum. Değerli yorumlarinizi bekliyorum. Sevgiler...

Ekli dosyalar

• IMG_20220114_124550.jpg
    IMG_20220114_124550.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 18

A21MEDLi

Admin
Mekana hoş geldiniz,
sabit olmayan kayalarda kasa olma ihtimali sıfıra yakın..
kasa dediğimiz yerler bir su tası büyüklüğünde oymaların içinde çıkar..
o küçük kapağı kayaya bakarak zor görünür..
size tavsiyen tek tek yapılan vlf dektörü yanınızda bulundurmanızdır..
şüphelendiğiniz kayaya tutar kontrol edersiniz...

TRUVA

Admin
Kanyonda olan sunak mezar kaplumbağa vs. den bahsetmişsin. Geziyorsun madem gördüğün yerlerin manzarasını bile çeksen biserseyler yakalariz. Kanyondan sadece sabit olmayan bu kaya parçasınımi çektin

A21MEDLi

Admin
Kanyonda olan sunak mezar kaplumbağa vs. den bahsetmişsin. Geziyorsun madem gördüğün yerlerin manzarasını bile çeksen biserseyler yakalariz. Kanyondan sadece sabit olmayan bu kaya parçasınımi çektin
Ustam Herkes senin benim gibi ton peşine vermiyor,arkadaş arazide tek başına dolaştığı için,o saydığı yerler ekip işidir,tek başına o yerlerle uğraşamaz..
Haklı olarak tek başına iş yapabileceği mevzuların peşine vermek istiyor..
İnsallah kasa hevesi youtube'de kasa patlatanların Gazına gelmemiştir.. :)

n01hsuwja

Kullanıcı
Yasaklı
Ustam cihaz ve yardimci eleman olmadiği için uğraşmiyorum. Daha basit şeylere kaciyorum istiyorsaniz mezarlari kaplumbağalari yüklerim bilgi icin diğer arkadaşlarda faydalanabilir.

n01hsuwja

Kullanıcı
Yasaklı
Arkadaşlar linç etmişsiniz mazeretimi bildirdim. Misafiri hoş karşılamadınız.

KOMAGENE

Vip Üye
Arkadaşlar linç etmişsiniz mazeretimi bildirdim. Misafiri hoş karşılamadınız.
sen yanlış anlamısın usta kendi adıma konuşursam sizi linç etmek haddim değil
bizimkisi hani nasıl anlatsam bir kardeşine yada abine kızarsınya şunu şöyle yapsana diye
o hesap yani

KOMAGENE

Vip Üye
burdaki ustalar işin ehli bilen insanlar resimlerde birşeyler görünce sanki kendi bulmuş gibi sevinen insanlar
birkaç güne resim yüklemeyi düşünüyorum benide linç etinler istiyorum😄 çünkü benim faydama
başka mecralarda işaretlere yalan yanlış yorumlar yapanları görüyorum konu açanın duymak istediğini yazmasınıda biliriz fakat bunun vebalı var adam günlerce uğraşır dediğimiz çıkmayınca basar küfrü ve bedduayı